Fitnes78 Fitnes78 komentáře u knih

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Úžasná kniha, děj vtáhne od první stránky. Trochu mě mrzí, jak to skončilo, ale válka a potažmo komunismus byl neúprosný. Doufala jsem, že autorka tomu dá pozitivnější tečku, ale bohužel nestalo se.

27.10.2021 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

(SPOILER) Příběh byl strašně utahaný. Až ten konec se tedy jaksepatří "rozjel". Knihu jsem dočetla ze zvědavosti, jak ti zoufalci vlastně dopadnou. Igor mně byl strašně nesympatický a vypočítavý. Už jen fakt, že je to narkoman a jak sám řekl, hlavně potřeboval pro svůj blog příběh a nejlépe něco šokujícího. Důkazy o jejich průzkumu Tríbeče byly nechtěně zničeny. Pak měl Igor pocit, že ani není Igor, ale David. Jako asi tak, námět knihy je zajímavý a jako vymyšlený příběh to je super napínavý thriller.

09.01.2022 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Celou dobu mně u čtení nebylo dobře. Vyčerpávající rodinné vztahy. Chudák holka dostávala nařezáno za to, že matka byla neschopná a primitivní husa. Knihu jsem přečetla za odpoledne a už se těšila, jak skončí a zároveň doufala, že Barunka najde svůj klid, ale ne tímto způsobem. Ne, takovou knihu už nechci číst, to není nic pro mě.

30.10.2020 3 z 5

Oskar a Růžová paní / Noemovo dítě / Pan Ibrahim a květy koránu Oskar a Růžová paní / Noemovo dítě / Pan Ibrahim a květy koránu Éric-Emmanuel Schmitt

Krásně napsané tři příběhy. Líbilo se mně, jak autor popisoval, co se chlapcům odehrávalo v mysli. Jak přemýšleli nad životem, nad Bohem, nad rodiči. Autor krásně popisuje různé náboženství. Bylo to moc pěkné čtení a Noemovo dítě za mě bylo nejlepší. Doporučuji.

04.04.2021

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Čtivá, smutná a inspirující

26.09.2020

Lovci diamantů Lovci diamantů Wilbur Smith

Příběh byl zajímavý a jak k autorovi patří, tak i napínavý a propracovaný děj. Ale! Vadil mně otevřený konec. Myslím, že pár stránek by se ještě vešlo...

10.10.2022 3 z 5

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

Kniha byla čtivá již od první stránky. Příběh tří studentek medicíny byl zajímavý a vyvíjel se skvěle. Jen ten konec jsem čekala, že bude více rozepsaný. Vlastně mně mrzelo, že kniha skončila. Byla to moje první kniha od Barbary Woodové a určitě si od ní ještě něco přečtu.

20.08.2021 4 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

průměrná detektivka

08.07.2020

Nedosáhneš na dno Nedosáhneš na dno Pavel Sekyrka

Kniha se velmi dobře četla. Je to vyprávění o holokaust očima němce a židovky. Začátek trochu pomalejší, ale sotva jsem se začetla, tak byl rychlý konec. To mě mrzí.

20.10.2020 3 z 5