Fifth Element Fifth Element komentáře u knih

Strážci paměti Strážci paměti M. J. Rose

Trochu mi vadi neuzavrene konce u obou prvnich knih serie, ale jinak se kniha dobre cte a dej ubiha rychle..

17.12.2013 4 z 5

Maják, mnich a mrtvý dědeček Maják, mnich a mrtvý dědeček Fredrik Brounéus

Tato kniha ve mne vzbudila rozporuplne pocity. Celkem jsem se na ni tesila, ale nejlepsi na ni byla nejspis jen ta anotace, i kdyz ne uplne presna. Ale at si nazor vytvori kazdy sam..

05.12.2013 2 z 5

Potřebuji muže! Potřebuji muže! Shawna Delacorte

Neprilis trefny nazev, ale alespon prijemne cteni..

22.10.2013 4 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Po prvnich par strankach, co jsem knihu cetla, se mi az do konce honila hlavou dve slova - Kill Bill... neohrozena, neznicitelna hrdinka s ledove chladnym odstupem.. hvezdicky davam vice mene proto, ze na to, ze ceske autory moc nectu, protoze se mi nelibi jejich styl psani a spatne se mi ctou, kniha se cetla celkem dobre a i presto, ze byla plna monster, nasili a krve, mela svuj spad..

26.09.2013 3 z 5

Okouzlující únosce Okouzlující únosce Penny Jordan (p)

Byla bych dala vic hvezdicek nebyt toho, ze autorka pomalu dve tretiny knihy delala z hlavni hrdinky tak zakomplexovanou osobu, ze i osklivka betty by proti ni byla hadr.. nebyt techto pasazi, kdy si hrdinka pomalu v kazdem odstavci neustale opakovala, jak je oskliva, byl by to prijemny odpocinkovy roman..

16.09.2013 3 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Podle nekterych komentaru jsem asi jeste stale dite, pripadne se radim mezi mladez, i kdyz tomu rok narozeni nenasvedcuje :) mozna to bude tim, ze tohle je teprve moje druha kniha od tohoto autora, ale ani na jednu z nich si nemuzu stezovat..
me se kniha libila a dobre se cetla.. takovy novodoby Jules Verne (i kdyz od nej nemam prectenou jedinou knuhu :))

20.08.2013 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

Z knih, ktere jsem od teto autorky zatim precetla, se mi tahle libila nejvic a zatim nejvic jsem se u ni i zasmala :)

31.07.2013 5 z 5

Zvěd v síti Zvěd v síti Tom Grace

Mam rada romany s touto tematikou a podle anotace jsem se na tuto knihu docela tesila.. nicmene hodne me zklamala, protoze pomalu ze dvou tretin jsem mela pocit, ze ctu jenom technicke prirucky a cteni me zacalo bavit asi na poslednich sedmdesati strankach, kdy se konecne zacalo neco dit.. myslim, ze pro spoustu lidi bude, stejne jako pro mne, bude tento roman docela zklamanim..

26.07.2013 2 z 5

A co když je to pravda? A co když je to pravda? Marc Levy

Presto, ze se mi tato kniha moc dobre necetla, od romanu ocekavam spis vetsinu dialogu nez popis toho, co si dve a vice postav mezi sebou reklo, nemohu hodnotit jinak, nez ctyrmi hvezdami, jednu ubiram prave za tu formu, jakou je kniha napsana.
Nicmene ctyri hvezdicky davam proto, protoze me svym zpusobem zasahly myslenky, ktere autor v knize vyjadril.. neni to jen roman na dovolenou, ale je to skutecne roman, ktery donuti cloveka na chvili zastavit a opravdu se zamyslet nad tim, co si prave precetl..

27.06.2013 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Kay Hooper

Uzasna kniha, pri ktere jsem se opravdu hodne nasmala. Byt jsem jako prvni cetla autorciny detektivky, ktere se mi take libili, tohle je dokonala kniha pro uvolneni.

22.04.2013 5 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

hodne smutna kniha, ale nelituju, ze jsem ji precetla a celkem chapu Tessiny vystrelky.. i kdyz neumirate, obcas mate chut udelat neo ztresteneho jen aby se neco delo.. a v jejim stavu, kdy vi, ze nema zadnou nadeji..
ke konci ale neni jenoduche se orientovat v tom, co se deje v jejim okoli a co se Tess honi v hlave..
ale presto davam jen ctyri hvezdy, protoze sloh, jakym je knizka napsana, mi chvilemi prisel dost divny.. precetla jsem nekolik knih v prvni osobe a tahle nepatri mezi nejlepsi..

15.04.2013 4 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

precetla jsem temer vsechny knihy teto autorky a hodne jsem si ji oblibila, zalibil se mi jeji styl a propleteni nekolika zanru i humoru, ale zda se mi, ze s touto knihou udelala obrovsky krok vedle. Kdyby tohle byla prvni kniha od Lindy, kterou bych cetla, zcela jiste bych po dalsi nesahla a zvolila jineho autora.
Nemam nic proti psani v prvni osobe, i kdyz mi obcas chyby myslenky ostatnich osob, ale to, jake myslenkove pochody vyjadrovala hlavni postava knihy, resp. jakym stylem, z ni udelalo opravdu blbou kacu i presto, ze nektere myslenky v jinem podani by o jeji inteligenci vypovidaly uplne neco jineho.
Budu jen doufat, ze tohle byl Lindy posledni pokus a zustane dal u sveho stylu, ale davam alespon jednu hvezdcku, protoze jsem se chvilemi i trochu zasmala.

23.03.2013 1 z 5

Ani peklo, ani ráj Ani peklo, ani ráj Linda S. Howington

Kdyz jsem si precetla starsi komentare k teto knize, docela jsem se obavala toho, co me v ni ceka, jestli me autorka po tolika dobrych knihach zklame a vubec tuto knihu budu schopna docist..
Ale opravdu me nezklamala a i pres pocatecni neduveru prave diky komentarum, jsem ji nakonec docetla jednim dechem..
stejne jako ostatni knihy teto autorky je v ni vsechno a vzdy neco jedinecneho, co ji odlisuje od jejich ostatnich knih..

Takze vubec nedoporucuji dat na nektere komentare, ale radeji si knihu precist a pak si udelat vlastni nazor..

14.03.2013 4 z 5

Nymfomanky z Rocky Flats Nymfomanky z Rocky Flats Mario Acevedo

Co jineho cekat za drobne v kapse..

25.12.2012 odpad!

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Nevím jak ostatní, ale mě kniha doslova nadchla. Prvních sto stránek bylo sice těžkopádným čtením, ale pak jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem ji nepřečetla. Není to jen o tom, že nás autor seznamuje s moskevskym metrem a jeho obyvateli, ale je to o tom zamyslet se, jak by náš svět, naše planeta mohla jednou dopadnout a kam až by se mohla dostat.
Tahle kniha vás prostě nutí k přemýšlení, jestli nás dnešní technologie nedostanou přesně do těch míst a způsobu života, jaký je v knize popisován a co obyčejný člověk nemůže ovlivnit.
Já bych tuto knihu doporučovala přečíst každému a především celé vládní garnituře nejen u nás.

Člověk si myslí, že je pánem tvorstva, ale jak jsem nedávno zaslechla názor jakéhosi vědce a s nímž souhlasím - totéž si mohli myslet dinosauři před miliony let.

02.10.2012 5 z 5