Fíbí Fíbí komentáře u knih

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Zdlouhavé a nudná byla i anotace. Po té jsem si říkala, jestli se náhodou nezbláznili :-) Mystérií tam bylo hafo, detektivní záhady žádné. Nakladatel to podle mě nezvládl. Proč to za každou cenu cpal do detektivek? Další knihu autora rozhodně číst nebudu.

24.02.2014 2 z 5

Sněhurka musí zemřít Sněhurka musí zemřít Nele Neuhaus

Ušlo to

19.02.2014 3 z 5

Než pomine tvůj hněv Než pomine tvůj hněv Åsa Larsson

Prima detektivka, ale dechberoucí thriller to není. Ale dokázala jsem se začíst :-)

19.02.2014 4 z 5

Pohled šelmy Pohled šelmy František Niedl

Ta se mi líbila hodně

Útěk do pekel Útěk do pekel František Niedl

Typ drsného chlapa, který vybruslí z každého maléru. Pěkně napsané, ale má to uspěchané tempo. Nezačetla jsem se. Vypadá to, že to autor chtěl co nejrychleji dopsat, aby to měl z krku. Celkově mi to připomíná Hrabala a Obsluhoval jsem anglického krále. Převažují popisy, to nemám ráda

19.02.2014 3 z 5

Krev na kapradí Krev na kapradí Vlastimil Vondruška

Druhá část soudniček byla lepší než první:-) Píše výborně, má to v prstech:-) Radši mám delší romány

Krev na lopuchu Krev na lopuchu Vlastimil Vondruška

Milé historické soudničky

Hrůza přichází ze tmy Hrůza přichází ze tmy Hana Doubková

Nevím jak hodnotit. Doubková píše dobře, Chmelanová průměr. Ale že bych se bála k smrti, to ne

19.02.2014 4 z 5

Příliš hořká čokoláda Příliš hořká čokoláda Zuzana Rampichová

Výborná detektivka

Naše heslo Apokalypsa Naše heslo Apokalypsa Veronika Černucká

Podle vás nevyšla, tak jsem si asi koupila jejího ducha:-) Je to zdařilý duch, smála jsem se a bylo to i strašidelné. Díky této knize jsem si koupila předcházející Tajemství sedmi ještěrek a ta se mi taky líbila. Řeknu to takhle: začetla jsem se a odtrhla jsem se až na konci. Hodně se mi líbila herečka a spisovatelka, které se urážely. A Rákos byl taky dobrý

19.02.2014

Tajemství sedmi ještěrek Tajemství sedmi ještěrek Veronika Černucká

Vlastně jsem si ji dokoupila nyní, protože jsem četla Naše heslo apokalypsa. Byla jsem zvědavá na Taru, líbila se mi. Ani tento román nezklamal. Bylo v něm víc tajemství, ale v Apokalypse je víc cynismu a urážek policie, to mě bavilo. Taky ti dva feťáci a ty dvě ženské, co se hašteřily. Bylo znát, že je to vymyšlené, ale to já ráda. Nechci číst pravdivé brutální krimi