ferda ferda komentáře u knih

Šelma Šelma Wilbur Smith

Kterak těžce zkoušená miliardářka ke štěstí přišla...Podle mně se už pan Smith vypsal. Neří kám, že kniha je špatná, ale už to není co dřív. I já jsem od něho přečetl všechno, ale od" Řeky bohů 3 "už to není ono.

20.01.2012 3 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Na to jak byl popis lákavý , tak moc mě zase knížka nenadchla.Tak mě to připadlo jak hrdinové od J. Foglara.Spíš bych to pojal jako román pro mládež, nebýt těch krvavých scén.

17.01.2012 3 z 5

Bratrstvo Bratrstvo Robyn Young

Koho zajímá období křížových výprav, boje Templářů a ostatních rytířů za udržení Svaté země. Ale i nelehký život obyvatel v tehdajších křižáckých městech, bude nadšen.Děj se odehrává i na" druhé straně "z pohledu sultána
Bajbarse a jeho snahy o vyhnání křesťanů .

Tažení Tažení Robyn Young

Myslím si že pokračování je ještě lepší než první díl A člověk se asi nemůže divit, že křes
ťané byli poraženi, když neustále bojovali o moc mezi sebou . .Ale i jejich protivníci mamlůci na tom nebyli o nic lépe.Pěkně popsaná bitva o Akkon a taky co všechno člověk udělá , aby se udržel u moci Je zde i zmínka o tajemných assasínech.Ale hlavní děj se stále točí kolem temláře Willa a jeho snahy o udržení míru.

Bratrstvo Bratrstvo Robyn Young

Bajbarse a jeho snahy o vyhnání křesťanů .

Pobřeží v plamenech Pobřeží v plamenech Wilbur Smith

Čtěte a na nic nečekejte!

28.12.2011

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Mohu jenom doporučit!

20.12.2011

Svatyně Svatyně Bernard Cornwell

Zajímavé téma, ale moc mě nenadchla. Podruhé bych si ji už nepřečetl.

28.11.2011 3 z 5