fallík fallík komentáře u knih

Massagre Massagre Darren Shan (p)

Podle mně je tohle zatím nejlepší knížka ze ságy. Demonata mě začíná čím dál víc bavit, asi se do zbytku pustím v angličtině :)

11.03.2012 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Kingovek mám sice přečtených už povícero, ale u téhle jsem se opravdu bála. Na jednu stranu jsem litovala Cuja, protože on za to vlastně nemohl, a na druhou stranu.. chudák dítě.. úžasná knížka, jedna z těch, ke kterým se budu vracet.

27.12.2011 5 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Mám pocit, že třetím dílem to mělo skončit. Elena zemřela a konec. Tohle už mi přijde trochu.. mimo. Na co chtěla po Stefanovi a ostatních, aby přemohli Clause, když si to tam nakonec nakráčela sama, zbavila se ho a všechny uzdravila. A nakonec se ještě promění zpátky v živou. Už je to přehnané.

Nejlepší z nich byl asi Damon, je mi naprosto jasné, že není takový jakým se dělá :)

21.08.2011 2 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Zdá se, že jsem se na tuhle knihu těšila více méně zbytečně. Podle mě je to až moc dětské. Hrdinům jde podle mě všechno až moc lehce, nikdo nezemřel, ani se nezranil a všechno se podařilo. Nápad byl ale dobrý, přiblížit mladým lidem řeckou mytologii. I já jsem si pár věcí zopakovala a naučila se.

19.08.2011 3 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

S těžkých srdcem musím dát pouze tři hvězdy. Stephen King je podle mě bravurní spisovatel, ale tohle mě jaksi nenadchlo. Prvních dvě stě stránek mi přišlo o ničem, pouze utíkali a oni je naháněli jako kočka s myší. V polovině knihy se to začalo rozjíždět a posledních 50 stránek bylo nejlepších.
Knížka to byla ale pěkná, s dobrým nápadem.

10.03.2011 3 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Druhý díl série mi přišel lepší než ten první. V tom prvním se podle mě události na konci moc uspěchaly. Tady už to plynulo trochu pozvolněji. Těším se, až si přečtu další díl.

07.02.2011 4 z 5