Ewilka Ewilka komentáře u knih

Začátek cesty Začátek cesty D.M. Cornish

Kniha mě moc nezaujala. Některé části mi přišly až nudné. Na odpočinek dobré, ale není to bomba. Slovník v knize mi přišel zbytečný. Většina názvů se dá odvodit. Ilustrace se mi ale líbily.

23.06.2016 3 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Temná hrdinka je přesně ta kniha, u které víte, jak to celé skončí. Ale i přes to je čtivá a vtipná. Dávám 4 hvězdičky, protože mi Kaspar na začátku nebyl moc sympatický a Violet byla strašně ufňukaná.

28.05.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se mi strašně líbila. Celou dobu jsem doufala v ,,happy end". Oblíbila jsem si Louisu i Willa a už se těším na film.

19.05.2016 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tahle série je čím dál lepší. Překvapilo mě, že děj nemá dvě dějové linie, ale tři. Bylo zajímavé sledovat dění z pohledu někoho ne zrovna dobré povahy.
Hrozně jsem si oblíbila Aediona. Hrozně se mi líbila jeho drzá povaha a myslím, že bych ho měla ráda, ať by byl na jakékoli straně.

17.05.2016 5 z 5

Hra o trůny – omalovánky Hra o trůny – omalovánky George R. R. Martin

Hezké obrázky a moc se mi líbí citáty k nim.

12.05.2016 4 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Čtu hlavně fantasy, proto jsem si myslela, že mě kniha nebude bavit. Kniha mě chytla a měla jsem ji rychle přečtenou.

07.05.2016

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Kelsey mě na začátku dost štvala, jak si pořád říkala, že musí být s Kišanem. Konec mi to ale vynahradil. Fandila jsem Renovi, ale Kišana mi bylo líto. Autorka si s celou sérií musela dát strašnou práci. Dokonce i detaily na svatbě byly z Indie. Jedna z mých nej sérií.

07.05.2016 5 z 5