Hra o trůny - omalovánky

Hra o trůny - omalovánky

Svět, kde jsou svatby krvavé, oheň zelený a dluhy se platí zlatem, vás osloví živým prostředím a podrobnostmi. V této knize omalovánek mohou milovníci bestsellerové řady knih poprvé zaplnit bílá místa podle své představivosti a žasnout nad tím, s jakou pečlivostí a přesností se tento fantastický svět probouzí k životu – meče, rodové znaky, draci, výjevy z knihy. To vše a ještě mnohem více proložené citáty z knih, díky kterým si dané scény snadno vybavíte. S množstvím fascinujících originálních černobílých ilustrací od světově proslulých ilustrátorů Yvonne Gilbertové, Johna Howea, Tomislava Tomiće, Adama Stowera a Leviho Pinfolda se tato publikace stane sběratelskou záležitostí i skvělým dárkem a potěší všechny fanoušky Hry o trůny. Dejte příběhům z pera George R. R. Martina svůj osobitý styl. Vytvořte si svůj vlastní svět a výjevům z knihy dejte nádech podle vaší aktuální nálady....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/271132/hra-o-truny-DbS-271132.jpg 4.620
Hobby, Omalovánky
Vydáno:, Grada

Dogwood

Sem fanda hry o trůn tak se to dalo čekat, a ještě maniak do omalovánek :D

niki-chan

Ilustrace s texty se mi moc líbí, dávají velký prostor pro fantazii a navíc jsou skvělým doplňkem ke knižní i seriálové podobě.

Ewilka
12.05.2016

Hezké obrázky a moc se mi líbí citáty k nim.

Turante
24.01.2016

Moc pěkné obrázky, které vychází z knihy, nikoliv ze seriálu. Ovšem trochu mi vadí, že obrázky malovalo několik autorů a na obrázcích je to poznat. Citáty jsou rozhodně plus :-)

Marselle
11.01.2016

Krásné obrázky k vymalování. Oceňuji i citáty, které každý obrázek provázejí :-)

notburga
31.12.2015

Nádherná věc, jdeme si malovat :)

Všechny obrázky jsou doprovázeny odpovídajícími úryvky z knihy a milovníky knižní verze jistě potěší, že obrázky slepě nekopírují filmové zpracování a poskytují větší prostor fantazii.
Omalovánky jsou bez předloh, takže je jen na vás, jaké barvy jim dáte.