Erizzani Erizzani komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

O knize jsem slyšela už na základní škole, ale tenkrát jsem se k ní nedostala. Našla si ke mě cestu až teď a jsem za to ráda. Rozhodně by nám mohla pomoc otevřít oči.

V lesích V lesích Tana French

Tuto knihu jsem přečetla za dvě noční směny. Dobře se mi četla, příběh byl poutavý. Evidentně co člověk, to názor. Takže pokud máte rádi detektivky, při kterých se i můžete malinko bát, tak směle do toho :)

29.07.2020 5 z 5

Kniha se mi hodně dobře četla, přečetla jsem ji s odstupem několika let dvakrát. V obou případech jedním dechem.
Je to těžké téma, pro někoho naprosto nepřijatelné a rozhodně to není nic pro citlivé duše.

Čistič Čistič Paul Cleave

Kniha naprosto podle mého gusta. Za dva dny přečteno. Akorát mě rozzlobil ten konec :-D Jsem zvědavá na další autorovo dílo, snad bude stejně dobré.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha se mi moc líbila. Film byl docela zklamání. Asi jsem čekala víc po přečtení knihy. Už se těším na další díl :-)

Rozepnutá Rozepnutá Nicki Reed

Knihu jsem dostala jako dárek a těšila jsem se na trochu ženské lásky.. Bohužel jsem byla zklamaná. Dočetla jsem ji, ale moje duše krvácela. Dlouho jsem nic tak banálního nečetla.

29.07.2020 odpad!