Emilie99 Emilie99 komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Je šest dílů z téhle série. No.. v seriálu shrnuly asi tak 3 knihy do jedné série. Myslím, že se to spíše podobá seriálu. Když něco chybí v seriálu, je to ve filmu a naopak. Doporučuji seriál :)

15.05.2016

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Nejdřív jsem viděla film, potom seriál a teď jsem se pustila do knížky. Mohu jen doporučit! Do knížky jsem se hned začetla.. :"D. Super kniha a jdu se pustit do dalšího dílu

11.04.2016

Odhalená tajemství Adolfa Hitlera Odhalená tajemství Adolfa Hitlera Vladimír Liška

Velmi doporučuju všem lidem, zajímající se o kousek historie lidstva. Kniha byla velmi zajímavá.

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Hrozně krásná doplňující knížka k předchozí sérii. Nejradši bych nějakou další knížku třeba o Cassianovi nebo o té malé Drakii z té "věznice". Doporučuji ji přečíst všem !

Adrianin druhý případ Adrianin druhý případ Jela Mlčochová

Skvělá knížka u které se čtenář nenudí. Zajímavá dějem. Doporučuji

28.11.2015 3 z 5

Veronika, holka nešťastná Veronika, holka nešťastná Vojtěch Vacke

Tato kniha mě opravdu bavila a často jsem se k ni vracela. Doporučuji si ji přečíst

Můj cucflek a já Můj cucflek a já Ilona Einwohlt

Krásná knížka se super radami. Četla jsem ji když jsem byla mladší a moc se mi líbila, teď nevim jestli bych si ji přečetla znovu, ale jako malá jsem ji měla oblíbenou.

Dvojčata Dvojčata Bonnie Bryant

Krásný příběh s poutavým dějem

Prima pusa Prima pusa Anna Ludwig

Krásný příběh. Knížka se mi líbila a všem ji doporučuji

Prima rande Prima rande Dagmar Geisler

Knížka stejně jako předchozí se mi opravdu líbila.

Prima kluk Prima kluk Meike Haas

Opravdu skvělá kniha. Čtenáře vtáhne do děje a bude si ji chtít přečíst znovu. Všem vřele doporučuji.

Oksa Pollocková: Vyvolená Oksa Pollocková: Vyvolená Anne Plichota

Tato kniha mě vtáhla do svého děje a nechtěje mě pustit, jsem ji do dvou dnů přečetla. Když jsem viděla titulní stránku řekla jsem si "pane bože co to je?". Ale po přečtení jsem si musela přečíst i další dva díly. V angličtině se můžeme těšit na pokračování už v únoru 2016. Tato knižní série si zaslouží byt na plátnech!

28.11.2015