Můj cucflek a já

Sina slaví třinácté narozeniny, a protože na party je nuda, kluci navrhnou zahrát si flašku. Hned v prvním kole dostane Yannis za úkol dát Sině pusu. Stydí se líbat ji na rty, a tak ji políbí na krk. Ráno při pohledu do zrcadla se Sina zhrozí, na krku se jí totiž červená cucflek. Jak ho schová ve škole Jak to vysvětlí rodičům A jaké to bude, až ji někdo políbí na rty?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93128/muj-cucflek-a-ja-93128.jpg 3.720
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Alpress

Mein knutschfleck und ich

Kniha Můj cucflek a já

viki77

Dívčí román o prvních láskách a dospívání

julie8829
03.07.2018

Knihu jsem přčetla když mi bylo 11 let a stala se mou oblíbenou. Teď už bych si jí asi znova přečíst nemusela, ale furt je to super, oddechová knížka pro holky zhruba 10-15 let.

Emilie99
28.11.2015

Krásná knížka se super radami. Četla jsem ji když jsem byla mladší a moc se mi líbila, teď nevim jestli bych si ji přečetla znovu, ale jako malá jsem ji měla oblíbenou.

Véča
18.01.2014

Musím říct, že tato knížka mě vůbec nezaujala. Měla jsem to přečtené za 2 dny. Pro mě je to nezajímavé a vůbec tyto věci mě neberou. Ale věřím, že ostatním se líbit může, když jsou tam i ty rady, a tak.

benyben
30.06.2013

Kniha mě bavila,protože jsem v ní našla mnoho dobrých rad k líčení,oblékání,atd.

Ilona Einwohlt
německá, 1968

Kniha Můj cucflek a já je v