Můj cucflek a já

Můj cucflek a já https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93128/muj-cucflek-a-ja-93128.jpg 4 24 5

Sina slaví třinácté narozeniny, a protože na party je nuda, kluci navrhnou zahrát si flašku. Hned v prvním kole dostane Yannis za úkol dát Sině pusu. Stydí se líbat ji na rty, a tak ji políbí na krk. Ráno při pohledu do zrcadla se Sina zhrozí, na krku se jí totiž červená cucflek. Jak ho schová ve škole Jak to vysvětlí rodičům A jaké to bude, až ji někdo políbí na rty?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Mein knutschfleck und ich

viki77
17.10.2019 5 z 5

Dívčí román o prvních láskách a dospívání

julie8829
03.07.2018 4 z 5

Knihu jsem přčetla když mi bylo 11 let a stala se mou oblíbenou. Teď už bych si jí asi znova přečíst nemusela, ale furt je to super, oddechová knížka pro holky zhruba 10-15 let.

Emilie99
28.11.2015 5 z 5

Krásná knížka se super radami. Četla jsem ji když jsem byla mladší a moc se mi líbila, teď nevim jestli bych si ji přečetla znovu, ale jako malá jsem ji měla oblíbenou.

Véča
18.01.2014 1 z 5

Musím říct, že tato knížka mě vůbec nezaujala. Měla jsem to přečtené za 2 dny. Pro mě je to nezajímavé a vůbec tyto věci mě neberou. Ale věřím, že ostatním se líbit může, když jsou tam i ty rady, a tak.

benyben
30.06.2013 4 z 5

Kniha mě bavila,protože jsem v ní našla mnoho dobrých rad k líčení,oblékání,atd.