Veronika, holka nešťastná

Veronika, holka nešťastná https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23771/veronika-holka-nestastna-23771.jpg 3 37 4

Tato kniha je pokračování knihy Sonáta pro zrzku.Její hlavní hrdnkou je Veronika(na konci předešlé knihy byla na stejném pokoji v nemocnici s Petrou).Přes­těhovala se s rodiči z Brna do malého městečka a začala zde chodit do školy,našla si zde pár kamarádů a lásku a více se dozvíte v knize.

moničina
08.10.2022 3 z 5

Trochu psychologický. Tie dve verzie a nakoniec otvorený zaver bol blbý.

eva.haf
11.01.2019 3 z 5

Veronika je sice holka nešťastná, ale život má až neuvěřitelně zalitý sluncem. Pořádně nevím, co si o knize mám myslet a ten konec ne-konec mi v tom jasno neudělal.

SSTknihy
14.08.2018 3 z 5

Veronika se po rozchodu rodičů vrací s mámou do malého města, kde vyrůstala a které je oproti světáckému Brnu prostě dírou. Nelíbí se jí tu a je nešťastná, i přesto, že tu najde nové kamarády. Snaha najít otce zrovna nevychází a tak si Veronika vymyslí vlastní konec příběhu. Jenomže pak už sama neví, co je pravda a co výmysl. Prostě holka nešťastná!

Emilie99
28.11.2015 5 z 5

Tato kniha mě opravdu bavila a často jsem se k ni vracela. Doporučuji si ji přečíst