Elulilinka1 Elulilinka1 komentáře u knih

Tajemství spálené chaty Tajemství spálené chaty Enid Blyton

Tuto knižní sérii mám velmi ráda, protože je delší než Tajná sedma nebo Správná pětka a také je o trošičku více dobrodružnější:)

30.10.2017 5 z 5

Housle pro Bennyho Housle pro Bennyho Enid Blyton

Super kniha, která opět perlila dobrodružstvím!!!

16.08.2017 5 z 5

Záhada opuštěné jeskyně Záhada opuštěné jeskyně Enid Blyton

Super knížka s dokonale propracovaným dějem. Nemůžu nic jiného než chválit:D

21.07.2017 5 z 5

Lucie, postrach ulice Lucie, postrach ulice Ota Hofman

Film jsem viděla několikrát, ale kniha mi teda přišla více rozepsaná a taky zajímavější. Nevím co bych měla zkritizovat. Za mě určitě palec nahoru:)

20.07.2017 5 z 5

Helenka a Princezna Helenka a Princezna Eduard Petiška

Co jiného než mohu napsat, že tato kniha mě nečekaně okouzlila a jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

13.07.2017 5 z 5

Noční výprava Noční výprava Enid Blyton

První díl byl tááááááááááááááááááááááááááááááááááááák superbombový že určitě každý kdo si tuto knihu přečetl je nucen se začíst i do dalších dílů z této série. RARÁDA!!! Pět hvězdiček a pochvala:)

12.07.2017 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Jednu dobu naprosto populární kniha a tak se přidávám k jejím fanouškům a můžu slíbit, že dozajisté přečtu i další díly.

12.07.2017 5 z 5

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

Skvělá jako ostatní knihy mimoněk. Prostě klobouk dolů.

Zlatovláska a jiné pohádky Zlatovláska a jiné pohádky Karel Jaromír Erben

Karel Jaromír Erben je jedním z nejznámějších sběratelů pohádek. Ráda čtu jeho vynikající knihy.

23.05.2017 5 z 5

Naschválníčci Naschválníčci František Nepil

Ten, kdo rád tropí naschvály, by si měl jako inspiraci přečíst tuhle tu knihu:).

18.05.2017 5 z 5

Vánoční příběhy Vánoční příběhy Astrid Lindgren

Hezká knížka. Nemám co dodat.

17.05.2017 5 z 5

Madynka Madynka Astrid Lindgren

Prostě klasika od A. Lindgrenové - super, povedené, úžasné, veselé, milé.
Hodnotím pěti hvězdičkami.

15.05.2017 5 z 5

Madynka zachránkyně Madynka zachránkyně Astrid Lindgren

Po úspěchu 1. dílu jsem prostě neodolala a přečetla si i stejně dobré pokračování, které opět nezklamalo.

15.05.2017 5 z 5

Směr Červený Újezd Směr Červený Újezd Anna Blažíčková

Hezky napsaná kniha, spíše pro kluky.

12.05.2017 5 z 5

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Zaláskovaná knížka pro holky, která naprosto vtáhne do děje. Pět červených hvězdiček.

07.05.2017 5 z 5

Uzdravený poník Uzdravený poník Sarah Hawkins

Co sem napsat ??? Snad jen, to, že pro milovníky PŘÍBĚHŮ SE ŠŤASTNÝM KONCEM je toto suprová kniha.

05.05.2017 5 z 5

Hádanka ukrytého pokladu Hádanka ukrytého pokladu Enid Blyton

Těžko říct, která z knih, které jsem zatím přečetla je nejlepší, ale tato kniha je určitě jedna z nich. Každý čtenář milující dobrodružství by si ji měl přečíst.

04.05.2017 5 z 5

Nebezpečný útěk Nebezpečný útěk Dagmar Hoßfeld

Já bych také chtěla další díl. Byl senzační. Uspokojí čtenáře - příběhů o koních, dívčích románů a těch, co prahnou po dobrodružství a šťastném konci.

03.05.2017 5 z 5

Na dvoře si děti hrály Na dvoře si děti hrály Ondřej Sekora

Poněkud starší kniha, ale zato s moc pěkným zpracováním děje. A co dodat ? Povedená kniha.

02.05.2017 5 z 5

Dějiny naší rodiny Dějiny naší rodiny Jan Ryska

Souhlasím, vtipné, jednoduché, pestrý děj a zábava. Konečně jiná kniha, než jakou mám v mé knihovničce.

01.05.2017 5 z 5