Lucie, postrach ulice

Lucie, postrach ulice

Půvabná knížka o nastávajícím prvňáčkovi Lucce a kouzelné formele je provázena fotografiemi ze stejnojmenného filmu. Prázdniny končí, Lucka se vrací od dědečka do města, ale její kamarádky si ještě užívají léta. A tak se Lucka sama nudí. Starší děti ji do party nechtějí - dokud se nestane majitelkou kouzelné formely a tedy i paní dvou barevných všehoschopných nezbedů. Ohňostroj kouzel, zábavy a nezbedností ukrátí Lucii i jejím kamarádům čas do zahájení školního roku, ale - bohužel - nic netrvá věčně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/24906/lucie-postrach-ulice-24906.jpg 4.335
Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

Elulilinka1

Film jsem viděla několikrát, ale kniha mi teda přišla více rozepsaná a taky zajímavější. Nevím co bych měla zkritizovat. Za mě určitě palec nahoru:)

martas006

Četla jsem ji jako malá a to několikrát. Líbil se mi i film, ale knížka je knížka.

janulka1310
30.06.2016

Je to zvláštní přečíst si po letech dětskou knihu, navíc když ji znáte hlavně z filmu:) Hned mě to inspirovalo k tomu, mrknout na Lucku na počítačové obrazovce a připomenout si tak Vládkyni všech moří :)

Marčullkas
06.02.2014

Knížku jsem četla jako dítě a moc se mi líbila, taktéž filmové zpracování je fajn.

Kurka
17.01.2014

Jedna z mála knížek, kde mi film, respektive filmy, příjdou lepší než kniha. Kniha taky není špatná, ale je v ní hodně scén z filmů vypuštěných.

tyzik.cejka

Jindřich POLÁK
film miluji i knihu

Dandulka
17.05.2012

Jako holka jsem koukala moc ráda na film, ani knížka není špatná. :-)

Mikiem
09.02.2012

Měla jsem ji nejradši tuto knihu jako děcko doporučení:o)