Elulilinka1 Elulilinka1 komentáře u knih

Uzdravený poník Uzdravený poník Sarah Hawkins

Co sem napsat ??? Snad jen, to, že pro milovníky PŘÍBĚHŮ SE ŠŤASTNÝM KONCEM je toto suprová kniha.

05.05.2017 5 z 5

Co si děti vyprávěly - Čteme s velkými písmeny Co si děti vyprávěly - Čteme s velkými písmeny Jiří Dvořák

Veselá kniha s velkými písmeny, která vyhovuje začátečním čtenářům

Blechyyy! Blechyyy! Alan MacDonald

Blechyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Kniha je výborná a velice humorná. Čtenář, který si tuto knihu přečte, musí být vyloženě šťastný. Pět hvězdiček.

Hádanka ukrytého pokladu Hádanka ukrytého pokladu Enid Blyton

Těžko říct, která z knih, které jsem zatím přečetla je nejlepší, ale tato kniha je určitě jedna z nich. Každý čtenář milující dobrodružství by si ji měl přečíst.

Heidi na cestách Heidi na cestách Marie-José Maury

Moje jedna z nejoblíbenějších knih, která mě příjemně překvapila a doplnila nové poznatky ze všech koutů světa. Rozhodně doporučuji ke čtení.

Statečný jako Aramis Statečný jako Aramis Peggy Walker

Moc hezký příběh vhodný pro milovníky koní. ( Takže pro mě.) Jinak fantastická kniha a prostě suprová!

Nebezpečný útěk Nebezpečný útěk Dagmar Hoßfeld

Já bych také chtěla další díl. Byl senzační. Uspokojí čtenáře - příběhů o koních, dívčích románů a těch, co prahnou po dobrodružství a šťastném konci.

03.05.2017 5 z 5

Nová knížka pro děti o chvástavém štěněti Nová knížka pro děti o chvástavém štěněti Emanuel Frynta

Hezká kniha, která je ohromně čtivá a prostě......... senzační!

Matylda Matylda Roald Dahl

Super kniha na deštivý den. Dá se zhltnout i za den. ( Teda aspoň mě se to podařilo) .
Jsem ráda, že jsem si ji přečetla neboť mě neskutečně pobavila. Jenom škoda, že není vícedílná. Ale určitě doporučuji!!!

Tatínek se vyplatí Tatínek se vyplatí František Nepil

Veselá knížka, trochu krátká. Přečtená za jedno slunné odpoledne.

Na dvoře si děti hrály Na dvoře si děti hrály Ondřej Sekora

Poněkud starší kniha, ale zato s moc pěkným zpracováním děje. A co dodat ? Povedená kniha.

02.05.2017 5 z 5

Bára, Flíček a... Bára, Flíček a... Eva Bešťáková

Vtipná kniha pro menší děcka. Roztomilý, ale zároveň setsakramentsky
neposlušný psík co zlobí svoji rodinu se mi hned od začátku zalíbil.
Je to opravdu povedená kniha, která dokáže rozesmát.

01.05.2017 5 z 5

Veselé příhody kozy Lujzy a kocoura Bobka Veselé příhody kozy Lujzy a kocoura Bobka Ema Tintěrová

Hezká kniha po rodičích. Ze začátku jsem si ji nechtěla přečíst , ale nakonec jsem udělala dobře, že jsem si ji přečetla. Nejvíce jsem si oblíbila kapitolu O MAŠKARNÍM PLESE.

01.05.2017 3 z 5

Dějiny naší rodiny Dějiny naší rodiny Jan Ryska

Souhlasím, vtipné, jednoduché, pestrý děj a zábava. Konečně jiná kniha, než jakou mám v mé knihovničce.

Kouzelné městečko Kouzelné městečko Václav Pavel Borovička

Tuto knihu jsem četla na horách v asi deseti letech, ale zalíbila jsem si ji a text si pamatuji do podrobna dodnes.

Bubu už se nebojí Bubu už se nebojí Zuzana Šmerglová

Hezká kniha, všem čtenářům vřele doporučuji.

Andulka pod barevným kopcem Andulka pod barevným kopcem Dagmar Lhotová

Hezká kniha pro děti 4. třídy s velkými písmeny a veselým příběhem.

30.04.2017 5 z 5

Temné dědictví Temné dědictví Harald Tonollo

Tuto knihu jsem dostala od tety na Slovensku (ale samozřejmě v češtině)
a velice mě zaujala. Chystám se na další díly. Pro milovníky "temných" příběhů je toto ideální kniha.

30.04.2017 4 z 5

Mít svoje vlastní zvířátko Mít svoje vlastní zvířátko Zuzana Nováková (p)

Kniha popisuje velice poutavý příběh a je moc zábavná. Budu se nejspíš opakovat, ale ilustrace H. Zmatlíkové jsou naprosto fantastické . Většinou se je snažím obkreslovat do památníků. Knihu o všemožných zvířátkách a jejich vztahu k dětem hezky doplňují .

28.04.2017 5 z 5

Moby Dick (převyprávění) Moby Dick (převyprávění) María Asensio (p)

Hezké zjednodušení proslulé knihy od H. Melville . Nevím kolika z vás by se povedlo tak hezky zjednodušit dvě stě stránkovou knihu na pouhých sedmdesát stran. Ale neříkám, že je to vyloučené. Jinak moc pěkné ilustrace. Z této edice čtu již asi pátou knihu a těším se na další slavná literární díla od slavných autorů.

28.04.2017 5 z 5