Tatínek se vyplatí

Tatínek se vyplatí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19910/tatinek-se-vyplati-19910.jpg 4 21 4

František Nepil patří k nejoblíbenějším autorům české literatury určené malým čtenářům. Veselé vyprávění o tom, jak důležité jsou pro děti rodina a domov, vychází v knižní podobě poprvé. Text je určen k předčítání i k nácviku samostatného čtení. Nepilův laskavý humor, který potěší děti i jejich rodiče a prarodiče, podtrhují vtipné ilustrace Marie Tiché.... celý text

knih.sasa
16.06.2019 5 z 5

Krátká vtipná kniha, která pobaví dítko i rodče. Události života jsou zde podány s humorem. Krásně je rozebrána zásluha na narození potomka a jakou roli má který člen v rodině. Stejně tak jsou popsány výhody/nevýhody bydlení v Praze/městě/vesnici/samotě. Doporučuji k zakoupení, protože se sama ke knize ráda vracím.

FofrNožka
12.01.2019 4 z 5

"Na oslavování je nejvhodnější tatínek, protože maminka při narození miminka nebývá zpravidla doma" ... dál už jsem neměla číst synkovi nahlas, tatínek se krčil nos a kroutil očima, zvláště po tom co : " Tatínek koupí mamince za narození miminka dárek". ... Príma oddechová knížka a vlastně máte pocit, že máte v rodině nainstalovanou štěnici a ne jednu. :-)

eliska2106
10.10.2017 4 z 5

"Dědeček má tolik vrásek, že jsem se ho jednou ptal, jestli nechodil do třídy s Janem Žižkou nebo s Přemyslem Oráčem. Řekl mi, že do třídy ne. Oni prý chodili do béčka." :-D

Elulilinka1
03.05.2017 5 z 5

Veselá knížka, trochu krátká. Přečtená za jedno slunné odpoledne.