eliska1141 eliska1141 komentáře u knih

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Takže...s recenzí jsem si počkala až dočtu tento poslední díl..Po prvním...hmm mno,mohlo by to být zajímavé...Druhý díl..už jsem louskala jakž takž...A při třetím jsem si jen říkala PROČ??PROČ TA SPISOVATELKA FURT JEŠTĚ PÍŠE!!(buch,buch..mlatím hlavou o stůl)Vydavatel když to vydával musel být evidentně uplně nalitej jinak nechápu jak se tohle mohlo vůbec dostat na trh.Ježíší kriste!Pár braků už jsem četla to jo. Tuhle sérii jsem dočítala jen proto že nerada odkládám knihy nedočtené, ale panebože...Tady jsem se proklínala že jsem s tím vůbec začala!Úplně mimo mísu zasazení času. Jako představa že banda děcek ze střední šu...jak zběsilí a skoro profi pornoherci?Jako váážně??Pořád je to banda 16cti letých dětí a tohle bylo hardcore porno.Příběh nebyl špatně vymyšlený ani zapletky..ale panebože..Fakt mi chcete namluvit abych věřila tomu že tohle dělají děti na střední.? Velebnosti jdu blejt..Bud paní spisovatelka má zalibu skoro v dětském pornu nebo je uplně blbá,nebo je blbej vydavatel.Jestli tomuhle vyjde ještě nějaké pokračování radši jsi půjdu oči vydloubnout než znovu číst takovýhle přemrštěný brak!

04.01.2019 odpad!

Pouto Pouto Anna Todd

Tak.. konečně jsem dočetla celou sérii a tu taky budu hodnotit.Je možné že bude nějaký SPOILER :)
Tuhle sérii jsem původně ani nechtěla číst,ale vzhledem k tomu že se nerada dívám na filmy bez přečtené knihy vrhla jsem se na to :)
První ze slov které mě u téhle série napadly bylo REÁLNÉ.Rekla bych že spisovatele se povedlo co málo komu a to že mi to přišlo reálné.Ano série je plná spousty hádek,a začátek je trochu ujetý, vlastně celá série...ale ruku na srdce ono to tak vážně v životě je.Myslim že hodně z nás kdyby se rozhodlo zapsat si biť jen rok života asi by tam taky byl kotel hádek :) Protože takové to je.Zacatek no..spousta jsi řekne jak je ta holka hloupá že s ním zůstala potom co jí provedl na začátku..no je blbá :) ALE Dámy!!! My tak hloupé vážně jsme :) Zamilovaná ženská je jen blázen co se prostě nepustí svýho srdce a bude odpouštět i nemožný proto mi série přišla reálná :) Jo.. Hardin..sebestrednej fracek co jí komanduje drží na uzdě, vydírá , žárlí.. napřed jsem ho moc nemusela ale pokrok co dělal se mi líbil..i když to pak pohnojil a Tessa mu zase odpustila.Tessa..no..byla Tessa :) Prostě zamilovaná holka co se snaží žít :) Jejich cesta byla dost drsná i s tím lhaním a chlastám.Obcas se i Tessa chovala dost na hlavu ale šlo to :) Po přečtení ve mě ale prostě zůstal pocit že takhle to fakt chodí.Ani úplně špatně ale ani úplně dobře.Proste vztahy jsou plné hádek,lži,občas tajení a když se to nevzdá i happy Endu :) Tak asi tak :)

04.04.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Super usměvavá kniha :).......Kadí, Kadí, Kadí..,.to mě dostalo :D

04.03.2019 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

No... Co říct, knihy miluju ale v životě jsem nečetla taaak zdlouhavou knížku kde se nic neděje. Hlavní hrdinka je vyloženě blbka ktera v celé knize bud věcnost bulí a to skoro furt nebo se nonstop červená. Chápu ze trocha stydlivosti neškodí ale po par strankach si clovek říká jak je vubec mozny ze ta holka ma sex kdyz ji líčí jako nonstop stydlivou ubulenou husu. Horko tezko se kniha cetla kdyby autorka zkrátila počet stranek na půlku mozna by to byl i hezky příběh. Takhle se kniha tahla nesmyslně dlouho pořád o tom samém. Nerozhodná, věcne ubulena holka kterou jako naschvál milujou dva kluci ktery jsou taaaak krasny. Jako fakt?? Sama sem mela sto chutí tu holku kopnout do zadku. Ale abych nekrivdila... Druhy dil to trochu spravil a mel spád.. Takze... Kdo přežil prvni dil, muze si s klidem přečíst druhy ptz tam uz je to o hoooooodne lepsi :)

28.11.2018 odpad!

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Nadherne a napínavé zakončení série :)

13.08.2019 5 z 5