ELBA ELBA komentáře u knih

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Dalsia vynikajuca kniha od pana Cobena. Urcite ju odporucam. Hlavne tym, ktori si myslia, ze anonymita internetu je zarucena. :) Ale nebudem prezradzat viac. :)

Niekedy i tie uplne obycajne malickosti sa mozu v rukach druhych stat nepredvidatelnymi zbranami.
Neskryvajte tajomstva, ak na Vas pride rad, oberu Vas o zivot.

02.01.2016

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

A tak čítam a hovorim si: "Gaby, Gaby, čo Ti to spravili, načo si liezla do toho parku, bolo Ti to treba?" :) Knihu dočítam a vyvaľujem oči a mám nutkanie začať čítať odznova písmenko po písmenku.
Kniha Vás vtiahne úplne do deja, vynárajú sa rôzne podozrenia, Gaby nemôže veriť nikomu a neverte radšej ani vy. :)

15.12.2015 4 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Silná kniha.
Musela som ju odkladať, nemohla som ju čítať v jednom kuse. Boli chvíle, keď som nedokázala spracovať naraz toľkú bolesť. Celý príbeh prežívate akoby ste boli Judith vy.
Túto knihu by mal mať každý vo svojej knižnici, aby si uvedomil aký je silný pud sebazáchovy. Že človek dokáže i nemožné.
Ľudia ako otec Judith by nemali mať deti a ťažko ich vôbec nazvať ľuďmi.

05.10.2015 5 z 5

Nebezpečná známost Nebezpečná známost A. J. Rich

Veľmi čítavý thriller i keď v polovici knihy už budete vedieť, čo a ako a bude Vás už len zaujímať odpoveď na otázku "Prečo?". :) Priznávam, že som od tejto knihy čakala viac.

05.10.2015 4 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

RADOST vyjadrila presne moje pocity pri čítaní knihy. Ak vydržíte druhú štvrtinu knihy - už ju nepustíte z ruky. :) Vynikajúce čítanie. Veľmi príbuzné autorkám ako J. Fielding. Skúste ju, iste neobanujete!

05.10.2015 5 z 5