Efča59 Efča59 komentáře u knih

Šťastný princ a jiné příběhy Šťastný princ a jiné příběhy Oscar Wilde

Krásná a poučná klasika.

16.12.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knihu jsem si koupila v podstatě jenom kvůli Čtenářské výzvě. Nakonec byla tato pohádka příjemné překvapení.

17.08.2017 5 z 5

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

Krásná kniha, přečtena opravdu velmi rychle. Čekala jsem spíše oddychovou literaturu, ale kniha je spíše o popisu emocí. Ukázka toho, že i z jednoduchého příběhu se dá vytvořit opravdu krásna četba pomocí vhodně zvolených slov a vcítnění se do pocitů hlavní hrdinky.

26.05.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Musím říct, že kniha mě zklamala. Dočetla jsem ji v podstatě jen kvůli výzvě. Autor se snaží byt za každou cenu vtipný, ale někdy je to zkrátka až moc. Děj nebo zápletku jsem také hledala marně. Kniha vhodná jako oddechové čtení k vodě.

07.05.2017 2 z 5

Láska a tělo Láska a tělo Arnošt Lustig

Napsáno krásným jazykem. O tom, že láska může existovat i v koncentračním taboře. Čtyři hvězdy jen proto, že knize i přes krásu jazyka trochu chybí samotný příběh.

24.02.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Výborná kniha na dovolenou i pro nečtenáře.

23.11.2015 3 z 5

1Q84: Kniha 3 1Q84: Kniha 3 Haruki Murakami

Oproti prvním dvěma dílům rozhodně slabší. Do knihy jsem se začetla v podstatě až na posledních 150 stranách. Ale vzhledem k tomu, že první dva díly si mě získaly na 100%, byl třetí díl příjemným, jen trochu rozvláčným závěrem.

27.04.2015 4 z 5

Vzpomínky na jedno dobrodružství Vzpomínky na jedno dobrodružství Robert Fulghum

Trochu příběhové slabší, ale jinak klasický Fulghum..potěší, pohladí, při čtení jeho knih má člověk pocit, že svět přeci není tak špatný...

27.04.2015 4 z 5