Drey Drey komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Úžasná, skvělá kniha! A ten konec...kdo ví, jak dlouho budeme čekat na třetí díl :(
Přestože mě část odehrávající se v nížinách bavila, nemohla jsem se dočkat, až se děj přesune zpět do Duvalského pohoří. Přijde mi, že Ilan v tomhle díle jednala zbrkle a často neuváženě, ale o to zajímavější situace z toho pak vyplynuly ... Faja se mi líbil ještě o kousek víc než Naslouchač, a je mi jen líto, že nejde dát víc jak pět hvězdiček.

19.12.2017 5 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Tak já nevím . . .skvělý příběh, postavy jsem si zamilovala . Bylo to čtivé, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Nádherně vykreslený svět. Když se nad tím zamyslím, kniha přináší dokonce i ponaučení o tom, co dělá člověka člověkem.
Ale NĚCO mi v příběhu chybělo. Diabolik se mi líbil, moc líbil, když jsem ho četla. Ale nemyslím si, že si za půl roku vzpomenu, co přesně se v knize dělo.

28.01.2018 4 z 5

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Jedna z mých nejmilovanějších knih. Četla jsem to třikrát a rozhodně ne naposledy.

31.01.2018 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Podle mě nejlepší kniha z celé série. Plná akce a nečekanývh zvratů. Nenapadá mě nic, co bych Půlnoční koruně vytkla.

26.09.2017 5 z 5