Drakobrouk Drakobrouk komentáře u knih

Naše máma je bosorka! Naše máma je bosorka! Gabriela Futová

Naše máma je bosorka je pro mně první kniha o čarování kde hlavní postava není přímo čaroděj. Tato kniha dokazuje že na konci se vše visvětlí.

11.02.2021 5 z 5

Dračí výheň Dračí výheň Simon Furman

Bilo to dobré a někde vtipné. Všiml jsem si že Alvin je tlusťoch a Škyťák je hubený. A nejvíc se mi líbila Buřina.

01.10.2020 5 z 5

Pavlík sám na světě Pavlík sám na světě Jens Sigsgaard

Bilo to velmi vtipné a dost zvláštní si zapřemíšlet o tom jak bi to vipadalo když biste bili sami na světě.

06.06.2020 5 z 5

Hranice vesmíru Hranice vesmíru Dominic Walliman

Bilo to hodně dobré a zajímavé a dozvěděl jsem se spoustu novích vjecí o vesmíru.

05.06.2020 5 z 5

Minecraft - Průvodce světem lektvarů a čarování Minecraft - Průvodce světem lektvarů a čarování Stephanie Milton

Dozvěděl sem se spoustu novích vjecí ale něco sem si nezapamatoval.

05.05.2020 5 z 5

Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu Flouk a Líla: Dobrodružství z mrakodrapu Petra Dvořáková

Bilo to zároveň zajímavé že tam bil kouzlící kocour a bilo to divné proto že se to odehrávalo v kanceláři ne třeba v přírodě.
A taki to bilo srandovní asi v polovině jak tam mus muskulus žrali papíri. A nejvíc se mi líbila poslední vjeta.

18.04.2020 5 z 5

Jablečňák Jablečňák Magdalena Wagnerová

Dočetl sem to jenom k 11. 1. a pak sem přestal protože to bilo nudné.

30.03.2020 3 z 5

Prevítovi Prevítovi Roald Dahl

Je to vtipne a zároveň hnusné jak si pořád škodí.

23.03.2020 5 z 5

Učedník kouzelníka Čaryfuka Učedník kouzelníka Čaryfuka Antonín Zhoř

Moc se mi to líbilo. Bilo to ftipný a líbila se mi zadní indie a dorotka bila lepší neš čaryfuk.

30.09.2019

Detektivové a falešní stěhováci Detektivové a falešní stěhováci Zuzana Pospíšilová

Bilo to super a líbilo se mi že tam mňeli sťehováci za poznávací značku LUP1212.

17.08.2019 5 z 5

Prázdniny blbce č. 13 - Jak jsme zachraňovali svět Prázdniny blbce č. 13 - Jak jsme zachraňovali svět Miloš Kratochvíl

Na této knize se mi líbí, že nazačátku to vypadalo, že Tadeášovi kvůli známkám utrhnou hlavu. Ale pak se ukázalo že známky nejsou všechno a že nejlepší žáci to vlastně mají horší, protože se bojí, že udělají chybu a jsou z toho nervózní.
Já nedostávám známky a tak jsem vpohodě.
Moc se mi to líbilo.

29.04.2022 5 z 5

Viking Vike Viking Vike Runer Jonsson

(SPOILER) Vike je hodně chytrí kluk je mu cca 10 let a je viking . Bilo to dobré a někdy trochu napínavé. Nejvíc se mi líbilo jak na konci mněli válku s vlky a jak v dánském území propašovali hromadu peněz zlata a hedvábí.

15.10.2021 5 z 5

Hafani 001! Špičkoví agenti - Mimozemšťani útočí Hafani 001! Špičkoví agenti - Mimozemšťani útočí Thomas Brezina

Bilo to dobré a strašidelné zvlášť když bili v komoře xxxx. Vůbec bich nechtěl prožít to co oni protože to bilo moc strašidelné.

10.10.2021 5 z 5

O lakomém křečkovi O lakomém křečkovi Zuzana Pospíšilová

Bilo to vtipné. Bili tam rúzné postavi třeba straka zlodějka. Nejvíc se mi líbila poslední kapitola o dudkovi.

27.09.2020 5 z 5

Početníček pro 4. ročník základní školy Početníček pro 4. ročník základní školy Jitka Strahlheimová

Byl strašnej jelikož jsem ho musel číst skoro každý den :). Mě sice matematika baví, ale tohle byla prostě otrava, až na dvě sudoku co tam jsou někde na konci.

04.07.2023

Viking Vike a rudoocí rváči Viking Vike a rudoocí rváči Runer Jonsson

Líbilo se mi to moc ale lepší byl první díl, protože byl míň divný. A modré meče se osvědčili :). A přesekávat skálu se obecně nevyplatí.

26.03.2023 5 z 5

Netiketa - Dobré mravy na internetu Netiketa - Dobré mravy na internetu neznámý - neuveden

Sice jsem se z toho nic nového nenaučil ale příběhy tam byli pěkné a zábavné.

09.03.2023 5 z 5

Princezna zakletá v čase: Povídky a svět Princezna zakletá v čase: Povídky a svět Lukáš Daniel Pařík

Nebudu psát úplně dlouze, protože tato kniha je spíš popiska k filmu nebo co, ale i přesto je to dobré. Nejvíc se mi líbila kapitola Murien a runoví oltář, protože Murien je tam dobře napsaná. Taky jsem dobře využil runová písma.

27.01.2023 5 z 5

Chudák Manolito Chudák Manolito Elvira Lindo

Další ukázka toho že když nemáš dobré známky nebo když ve škole propadneš tak to neznamená že jsi blbej ale že v něčem děláš chybu (aspoň podle mě). Knížka jinak byla moc dobrá. :)

12.12.2022 5 z 5

Po stopách ztraceného syna Po stopách ztraceného syna Petr Hugo Šlik

Jindra našel v rozvalinách domu dopisi z první světové války a pátrá po příběhu muže z dopisů. Ale přišel o kámoše a bude mít brášku a nelíbí se mu ani jedno.
Bylo to zajimavé a napínavé a byl tam stoletý pes.

15.05.2022 5 z 5