dragondracarys dragondracarys komentáře u knih

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Nádherná, poutavá kniha, nádherně čtivá a poměrně vtipná. S filmem se nemůže nikdy rovnat, to v žádném případě. První jsem četla knihu a následně se podívala na film a musím říct, chtělo se mi brečet. Scénář psal očividně někdo, kdo knihu nikdy nečetl a udělal z toho něco úplně jiného. Každopádně kniha skvělá, nádherně se u ní odreagujete, doporučuji přečíst celou sérii!

15.05.2019 5 z 5

Kniha se mi jako celek nelíbila. Nebylo to vůbec propracované, působilo to na mě dojmem průměrné fanfikce. Některé nápady se mi ovšem líbily, jako například, když si autoři usmysleli to s časem a tou dekou, že na ni "vyryjou" vzkaz. Kdyby to byla kniha a ne divadelní scénář, bylo by to možná lepší.

14.05.2019 1 z 5

První díl byl pecka, zhltla jsem ho, ani nevím jak. Druhý byl také skvělý, ale třetí už trochu pokulhával. Bylo to zdlouhavé a oproti prvnímu dílu takové...takové nijaké. Svět a celkově to všechno se mi líbilo, jak to měla autorka vše vymyšlené a promakané. Rozhodně bych neotálela a dala se do čtení! Je to zajímavé a Katniss mi přirostla k srdci, stejně tak Peeta (samozřejmě po tom, co se mu stalo, dříve jsem ho úplně nemusela). Skvělá série, za skvělou cenu!

15.05.2019 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha je obravdu dobrá, přečetla jsem jí během jednoho večera. Je vtipná a líbí se mi, že tam autorka přirovnává některé věci k některým věcem (dává to smysl?) z Evropy,tudíž tomu více rozumíte a dokážete se do té knihy vážně zažrat. Kniha je vtipná, oddechová, řekla bych. Doporučuji koupit všechny 3 v boxu, vyplatí se to. Chystám se na druhý díl!

15.05.2019 4 z 5