DeniseMarini DeniseMarini komentáře u knih

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Jednoduše bomba!

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Kniha mě nudila, čekala jsem něco jiného. Vzhledem k tomu jak je kniha vychválena, z části možná i z důvodu filmu, jsem si myslela, že to bude naprostá literární bomba. Tak asi nejsem ta správná kategorie pro takový příběh.

07.06.2017 2 z 5

Čekání na Godota Čekání na Godota Samuel Beckett

Asi bych to úplně nevyhledávala znovu, ale špatné to rozhodně není. Je to přesně jako zde píše Pinkol - oddechovka.

07.06.2017 3 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Tohle byla pro mě jedna z nejhorších knih, co jsem kdy četla. Chtěla jsem to vzdát, ale vzhledem k tomu, že jsem knihu ze studijních důvodů dočíst musela, tak jsem to vydržela do konce. Nevím, jestli pro to nemám pochopení nebo nejsem ve správném věku, ale za mě bohužel totální katastrofa...

07.06.2017 odpad!

Kupec benátský Kupec benátský William Shakespeare

Jeden z mých nejoblíbenějších autorů. Tuto knihu jsem doslova zhltla za dopoledne a určitě se k ní budu vracet.

Pod toskánským sluncem Pod toskánským sluncem Frances Mayes

Neočekávala jsem žádný velký příběh, takže mě kniha naprosto uchvátila. Vyvolává ve mě vzpomínky na mé vlastní cesty Itálii, tudíž za mě top :)!

07.06.2017 5 z 5

La bella Toscana – Sladký italský život La bella Toscana – Sladký italský život Frances Mayes

Miluji Itálii a vzhledem k tomu, že se mi moc líbila i první knížka od autorky (Pod Toskánským sluncem), tak jsem se hrozně těšila na další. Nezklamalo mě to.

Dubajské tajomstvá Dubajské tajomstvá Emíre Khidayer

Kniha se mi velice líbila, četla jsem ji ve slovenštině, jen závěr mě trochu překvapil. Od autorky se chystám číst i další knihy.