denisa7400 denisa7400 komentáře u knih

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

První kniha kterou jsem od autorky četla, bohužel jsem až v polovině knihy zjistila, že je to součást série a mě chybí její první část. Knihu jsem zhltla za dva dny a určitě budu pokračovat dál. Doporučuji

10.07.2017 5 z 5

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

Přečteno za dva dny, napínavé od začátku do konce a hlavně, za 29,- v levné knize

02.07.2017 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Hrůza. Ani to nečtěte, je to zklamání.

29.06.2017 2 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Střed knížky jsem hltala, ale začátek byl příliš utahaný a konec zase přitažený za vlasy. Celkově jsem si ale knihu užila, byla to moje první Kingovka.

29.06.2017 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Stojí za přečtení, pokud máte rádi Browna.

30.05.2017 4 z 5

Ten den jsem se rozhodl zemřít Ten den jsem se rozhodl zemřít Jonathan Destin

Zajímavý příběh, přečtené za den.

30.05.2017 3 z 5

Celá trilogie mě pohltila.

30.05.2017 4 z 5

Muži, ktorí nenávidia ženy Muži, ktorí nenávidia ženy Stieg Larsson

Knihu jsem si koupila relativně nedávno, při čekání v obchoďáku. Zaujala mne obálka a zrovna jsem neměla co číst, po pár stránkách jsem se do knihy začetla a hltala každou větu až do konce. Zamilovala jsem si nakonec celou trilogii. Jsem zvědavá na 4. díl, který po Larssonovi převzal jiný spisovatel, má vyjít příští měsíc.

31.07.2015 5 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Knihu jsem náhodou našla u mámy v knihovně, když jsem ještě chodila na střední a ještě teď po 3 letech na ní vzpomínám. Hodně silná kniha. Po Miléniu to nejlepší co jsem četla. Doporučuji přečíst.

31.07.2015 5 z 5

Zná ji jako svý boty Zná ji jako svý boty Jennifer Weiner

Zábavná kniha, která se dobře čte, ale nijak zvlášť neuchvátí.

31.07.2015 3 z 5