DdeK DdeK komentáře u knih

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Ocenila bych 2.vydání...

20.12.2015

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Jayne Ann Krentz

V prvním vydání - Odvážná (1997/Wist) se hlavní hrdinka jmenuje Prudence, tedy stejně jako v originále. V následujicích vydáních - Nebezpečná láska (2001, 2009/Baronet) je přejmenována na Sophii...

31.12.2012

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

Upířina, zase trochu jinak. Rozhodně jsem si početla. Lepší průměr v tomto žánru, který mě navnadil na další díly v sérii. Doufám, že nakladatelství Domino vydá všechny díly série.

07.11.2012 4 z 5

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Chystám se přečíst oba díly najednou a už teď vím, že budu namlsaná. A naštvaná po dočtení, protože si nepřečtu dva poslední (u "nás"nebyli vydány a ani se asi už nevydají).

23.11.2019

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Autorka napsala i 4. pokračování. Jaká je reálná šance, že si jej budeme moci přečíst v češtině/slovenštině?

23.11.2019

Lord John a skotský vězeň Lord John a skotský vězeň Diana Gabaldon

Tak přece 3. díl vyšel. Tedy celá série v novém "kabátě" i s povídkovým souborem, v novém překladu a novým nakladatelem. Znovu jsem si početla a celou sérii (včetně povídek)! Jedná se o ojedinělý nakladatelský počin, který oceňuji.

05.11.2019

Nezvaný host Nezvaný host Lisa Jackson

Jedná se o sérii West Coast, která má dva tituly. Titul Fatal Burn (2006) - druhá kniha série, zatím česky nevyšla, ale nakladatelství Domino postupně vydá "všechny" tituly této autorky, takže se čtenáři přece jen dočkají překladu této knihy v budoucnu.

31.12.2012

Ohnivá Ohnivá Kristin Cashore

Anotace mě oslovila, ale jedná se o knihu vydanou na Slovensku a tedy ve slovenštině. Pro mě problém především s dostupností tohoto titulu a také jazykem překladu.
Hm, hm...
Dočkáme se také českého překladu a hlavně kdy?

02.04.2011

Proroctví Proroctví Jamie McGuire

Těšila bych se i na 3. díl, tedy závěr celé série. Ale po 4 letech od 2. dílu se očekávání mění v v jistotu, že ani tato (u "nás" 3 vydávané autorčiny série) série nebude ukončena posledním pokračováním jako v originále.

23.11.2019 4 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Zajímalo by mě, zda u nás vyjde také 4. díl (v org. With This Man/2018). Anotace rozhodně zaujala...

02.11.2019

Střela Střela Laurell K. Hamilton

Nakladatelství Epocha tímto dílem ukončilo vydávání pokračování série Anita Blakeová, lovec upírů v ČR.

30.04.2019

Požehnanie rodiny Požehnanie rodiny La Vyrle Spencer

Jediná "romance", která nebyla vydána také v češtině. Smutné je, že ani nebude, neboť ji nakladatelství Ikar v současné době již nevydává...

21.08.2016

Lord John a ztracený deník Lord John a ztracený deník Diana Gabaldon

Vzhledem k ukončení činnosti nakladatelství Plejáda si 3. díl série Lord John Grey asi v blízké budoucnosti nepřečteme...

01.07.2013

Příliš svůdná vdova Příliš svůdná vdova Liz Carlyle

Pro mně je obálka titulu zklamáním, rozhodně mně nezaujala, to zvládla anotace. A vzhledem k tomu, že se jednalo o pokračování série (a v roce 2013 přibude další, super...)., jsem si příběh vychutnala.

01.01.2013 4 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Pro ty co mají o titul zájem, v roce 2011 vydalo nakladatelství Domino 2. vydání, které je dosud možné v internetových knihkupectvích zakoupit.

13.06.2012