DavidF DavidF komentáře u knih

Poslední tango v Havaně Poslední tango v Havaně František Kotleta (p)

Prekvapive zakonceno klasiski

02.03.2019 5 z 5

Sirotkův osud Sirotkův osud Robert Buettner

Vážně povedené,uchvacujíci,čtivé a až přespříliš realné zachicení pocitů i dějě.Vážně mně to dojalo.teké se my velmy líbí že vám autor ukáže jen nepatrný kousek konce když se k němu pote dostanete říkáte si "Aha tak proto.,, Velmy dobrá kniha.

12.12.2017 5 z 5

Velmi originální a vkusné dílo.Pěkně se čte a i po přečtení utkví v pamněti na hodně dlouho.Ktomu ty stare fotky nabudí pocit jako by to bylo skutečné.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Zajímavě strávený čas.Filmové spracování je ,ale asi o něco lépe podane nikoli stejné či stejě zajímavé.Příběch je dost rosáhlí a strácí spád. Naštěstí vždy jen na 20 a méně stran. Jinak je kniha velmy povedená a stojí za to.

12.12.2017 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Typická kotletovská knížka.Násilí,sex a žádná morální dilemata.Oddych pro vsechny 15 +.Přečteno za 4 hodiny.A ktomu víborná vazba do ruky jen malo stránek mohlo to být delší.

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Kniha sice pojednává o upíří rodině Radleyovich a jejich příběhu ,který je velmi zajímaví ovšem největším lákadlem je zajímavé pojetí pití krve.Závislosti upírů.Podle mně je tato kniha néjen zabavným relaxem ale i průnikem do mysli závisláků a apstinentů všeho druhu.Vřele doporučuji.

09.12.2017 5 z 5

Mystik Mystik Gail Z. Martin

V celku dobrá kniha.Velmi zajíavé prostředí.Logika moc nepokulhává.Pěkně se čte.Pěkně propracované.

18.07.2017 5 z 5