Davanity Davanity komentáře u knih

Jsi láska ví Jsi láska ví Sam Xabyssus (p)

Kniha, která nemá jen jeden význam vypraví příběh o něm, o vás, o nás. Každé slovo má svůj důvod i příčinu. Nestačí jen jeden pohled. Tahle knížečka v sobě ukrývá mnohem víc. Skryté nápovědy, laskavé věty i upřímná vyznání. Nikdy ji nebudu číst stejně, pokaždé vyvolá jiné emoce, city a vzpomínky, ale vím jistě, že se k ní budu s láskou vracet.

20.04.2018 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Kniha, která vás naprosto pohltí. Dlouho jsem se nesetkala s tak čtivou knihou, kde nejsou žádná hluchá místa. Pořád se něco děje a hlavní postavy si opravdu nejde nezamilovat. Daniel a Kit se vám dostanou pod kůži a ještě dlouho po přečtení na ně budete vzpomínat. Hodně jsem se na knihu těšila a nenašla jsem ani jednu chybičku, kterou bych chtěla vytknout. Troufám si tedy říct, že je to dokonalost a opravdu kdo přemýšlí nad koupí jděte do toho. Zaručuji vám, že nebudete litovat.

04.03.2018 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Film jsem dodnes neviděla a nelituji toho, kniha byla něco neuvěřitelného a zůstane navždy v mém srdci, přesto už ji nejspíše nikdy znovu nepřečtu. Příběh je silný, smutný a přiznám, že je to první kniha u které jsem se opravdu rozbrečela. Myslím, že by si tuto knihu měl přečíst každý. Minimálně pro trochu nový pohled na život.

21.05.2017 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Tohle bylo velké zklamání, příběh prostě nesmyslný, hlavní hrdinka moc rozumu nepobrala a mě byla i velmi nesympatická. Výrazy, které se tu používaly, stály s prominutím za zmiňovanou "číču" Obvykle, mám oddechové erotické romány ráda, ale tohle opravdu nedoporučuji. Jedna hvězda za čtivější pasáže.

25.10.2017 1 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Nemám velká očekávání od této literatury, přesto tato kniha byla naprosto strašná a od autorky a jejích dalších počinu mě naprosto odradila. Autorka si zřejmě plní své nevyplněné touhy (všichni jsou bohatí, a baví se, co kdo si jak koupil) a zaroveň je vše psané vážně špatně čtivým stylem, postavy jsou nesympatické. Nemyslím, že této knize dám někdy další šanci.

21.05.2017 odpad!

Na křídlech Fénixe Na křídlech Fénixe Michaela Moritz

Na křídlech Fénixe je netradiční romance z pirátského prostředí, kde najdou lásku dvě ženy z odlišných světů, jedna z nich neochvějná a drsná pirátka, která se nezalekne žádného nebezpečí a druhá křehká květina, která najde zalíbení v dobrodružství po jejím boku, ale pozor vede k tomu dlouhá a trnitá cesta plná nebezpečí. Pokud hledáte duhovou romanci, kde stejnou možná i větší mírou prožijete dobové dobrodružství v pirátském prostředí, tahle kniha je přesně pro vás a zaručuji vám zážitek, který jen tak nezapomenete. Dlouho mi taková kniha na poli českých autorů chyběla a o to větší je moje nadšení, že se konečně dočkala své fyzické podoby. Autorka je neuvěřitelně nadaný člověk a doufám, že se její kniha dostane k více čtenářům a hlavně, že nám brzy představí další knihu.

15.12.2022 5 z 5