danca7416 danca7416 komentáře u knih

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Krasna, ctiva kniha. Dej rychle ubiha, autor se soustredi hlavne na dialogy. Lennieho bych prirovnala k Charliemu z Ruze pro Algernon. Jeho postava se mi zdala vic propracovana nez George, ale na krase knihy to neubira.

07.02.2021 5 z 5

Duše Henryho Quantuma Duše Henryho Quantuma Pepper Harding

Na knize se mi libi, ze nazev odpovida deji. Temer cela kniha je opravdu o dusi hlavniho hrdiny. Dokonce se mi libil i myslenkovy pochod, kde Henry skace od myslenky k myslence, s tim jsem se dokazala dokonale szit. Nekdy byla kniha ale tahla a nudna, nemluve o tom, ze zhruba od pulky knihy dokonale predvidatelna. Hodila se mi do vyzvy diky srdci na obalce. 5/10

07.02.2021 2 z 5

Ke knize jsem se dostala az jako dospela a mozna prave proto je me hodnoceni takove, jake je. Kniha se nedala cist, nedavala smysl, mnohokrat jsem se pristihla, ze ctu a vlastne nevnimam co. Jedine, co se mi z knihy libilo bylo, prenesene: “Kdyz nevis kam jdes, je jedno, kterou cestou se vydas.”

07.02.2021 odpad!

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Prvnich 200. stranek naprosta hruza :( dej neubihal, tahl se, zadna akce, Meira mi lezla na nervy. Prvnich 200 stranek jsem cetla dva tydny :(. Pak uz kniha dostala alespon nejaky spad, ale odradila me od docteni serie. Prvni dil me moc bavil, tohle je oproti nemu propadak.

28.02.2021 5 z 5