danca7416 danca7416 komentáře u knih

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Prvnich 200. stranek naprosta hruza :( dej neubihal, tahl se, zadna akce, Meira mi lezla na nervy. Prvnich 200 stranek jsem cetla dva tydny :(. Pak uz kniha dostala alespon nejaky spad, ale odradila me od docteni serie. Prvni dil me moc bavil, tohle je oproti nemu propadak.

28.02.2021 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Krasna, ctiva kniha. Dej rychle ubiha, autor se soustredi hlavne na dialogy. Lennieho bych prirovnala k Charliemu z Ruze pro Algernon. Jeho postava se mi zdala vic propracovana nez George, ale na krase knihy to neubira.

07.02.2021 5 z 5

Ke knize jsem se dostala az jako dospela a mozna prave proto je me hodnoceni takove, jake je. Kniha se nedala cist, nedavala smysl, mnohokrat jsem se pristihla, ze ctu a vlastne nevnimam co. Jedine, co se mi z knihy libilo bylo, prenesene: “Kdyz nevis kam jdes, je jedno, kterou cestou se vydas.”

07.02.2021 odpad!

Duše Henryho Quantuma Duše Henryho Quantuma Pepper Harding

Na knize se mi libi, ze nazev odpovida deji. Temer cela kniha je opravdu o dusi hlavniho hrdiny. Dokonce se mi libil i myslenkovy pochod, kde Henry skace od myslenky k myslence, s tim jsem se dokazala dokonale szit. Nekdy byla kniha ale tahla a nudna, nemluve o tom, ze zhruba od pulky knihy dokonale predvidatelna. Hodila se mi do vyzvy diky srdci na obalce. 5/10

07.02.2021 2 z 5