Dagmar111 Dagmar111 komentáře u knih

Na stopě Na stopě Iris Johansen

Ráda čtu thrillery, proto jsem se na tuto knihu těšila. Ale celkem vzato, kniha mě trochu zklamala. Děj byl předvídatelný, trochu chaotický, ale nejvíc mi vadilo to, že v jedné kapitole se odehrává více dějů: např. rozhovor Rudzaka s Dugganem a hned nato (bez nějakého alespoň odstavce) mluví Logan se Sarah jako by byli přítomni na témže místě, ale oni jsou úplně jinde.

14.10.2019 2 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Na knihu jsem se těšila, ale po pravdě musím konstatovat, že jsem zklamaná.
Námět jistě dobrý, ale ztrácela jsem se v postavách.

28.04.2019 2 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Toto je první kniha od Tami Hoag, kterou jsem přečetla jedním dechem. Kniha se mi líbila, dobře se četla, závěr byl velmi překvapivý.
Rozhodně si přečtu celou serii "Kovac - Lisková", jako vyšetřovatelé jsou mi velmi sympatičtí.

03.03.2019 5 z 5

Bez rizika Bez rizika Patricia Cornwell

Od této autorky to je má druhá kniha (série Winston Garano) a musím konstatovat, že mě toto dílo, stejně jako první v této sérii, vůbec ale opravdu vůbec neoslovilo. Přečetla jsem to jenom proto, že jsem knihu měla půjčenou z knihovny a přišlo mi "nefér" k této knize, abych ji nedočetla. Donutila jsem se číst až do konce a když si uvědomím, jak je kniha útlá - 158 stran - tak jsem ji četla strašně dlouho.
Obvykle mám i podstatně obsáhlejší knihy přečtené během dvou dnů.

Nechápala jsem, proč se má řešit vražda víc jak 40 let stará, hlavní aktéři si vzájemně lžou atd. Za mě NE.

20.02.2019 1 z 5

V ohrožení V ohrožení Patricia Cornwell

Knihu jsem s vypětím všech sil nakonec přečetla. Námět byl dobrý, ale zpracování nebylo dotaženo tak, jak by se ke správné detektivce slušelo.
Slabé slabé, četla jsem spoustu daleko lepších detektivek, od této autorky je to má první kniha a nevím, jestli se pustím do další v této sérii.

11.02.2019 odpad!

Osudu neujdeš Osudu neujdeš Stuart Woods

Tato kniha je napínavá od první stránky až do konce, přečetla jsem ji už několikrát a nikdy jsem se při četbě nenudila.
Dávám 5 hvězdiček *****

10.12.2018

Černý tygr Černý tygr James Patterson

Knihy od Pattersona ráda čtu, ale tato kniha mě vůbec nenadchla. Mrtvých jako na hřbitově, brutalita střídá zase brutalitu, všichni kolem umírají, ale nesmrtelný Alex přežije všechno ...
Za mne rozhodně nejhorší kniha od tohoto spisovatele.

16.09.2017 odpad!