curdto curdto komentáře u knih

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

I když je 950 stran poměrně dost, knížku jsem četl se zájmem až do konce. Také musím přiznat, že konec byl malinko rychlý. U některých pasáží jsem byl napnutý a čekal, jak to dopadne. Knížku můžu všem jen doporučit.

02.04.2011 5 z 5

Upíři z Hollywoodu Upíři z Hollywoodu Michael Scott

Dobrá knížka :-) Čtivá, vždy po kapitole se střídá vypravěč - upírka (kastelánka Hollywoodu) a policista, který vyšetřuje případ záhadných vražd.

25.02.2011 5 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Naprosto skvělá knížka, čtivá a plná akce. Nenudil jsem se u ní, doporučuji :-) Od teď jedna z mých nejoblíbenějších.

30.11.-0001 5 z 5

Barry Trotter a nestydatá parodie Barry Trotter a nestydatá parodie Michael Gerber

Dobré.

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Skvělá knížka. Čte se dobře, nemohu hodnotit jinak než kladně :-) Změnila mi můj přístup k Francii, takže jí nyní mám ještě raději.

30.11.-0001 5 z 5

Harry Trottel a ta jemná tenata Harry Trottel a ta jemná tenata Peter M. Jolin (p)

Skvělá knížka, která určitě stojí za přečtení.

30.11.-0001 4 z 5

Harry Trottel a poslední výstřel Harry Trottel a poslední výstřel Peter M. Jolin (p)

Knížka, u které jsem se opravdu královsky bavil. Doporučuji jí všem.

Skvělá knížka, doporučuji.

30.11.-0001 4 z 5

Harry Trottel: My děti ze stanice Kaiserchrocht Harry Trottel: My děti ze stanice Kaiserchrocht Peter M. Jolin (p)

Skvělá knížka, opravdu jsem se u ní bavil, a vracím se k ní stále rád.

Prevítovy první krůčky Prevítovy první krůčky Simon Brett

Skvělá knížka.

Magyk Magyk Angie Sage

Dobře se čte, doporučuji. Poutavý příběh.