combatgirl combatgirl komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

První díl se mi líbil.Vypraví o začátku vztahu,o seznámení a o šedých stránkách Christiana.Celkem pěkně psané,ale kniha je plná sexu.Ani ve filmu toho tolik nebylo jako v knize.

09.08.2015 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Poslední díl je úplně nejlepší.Jak v knížním,tak filmovém zpracování.Tak jak tento příběh někteří nesnáší ,jak jsem zcela podlehla :-)

28.07.2015 5 z 5

Děvče z Ameriky Děvče z Ameriky Margit Altay

Příběh se mi líbil.Je to psáno starším stylem na který mi v dnešní době nejsme zvyklí.Jako např. ,,Ale třeba bylo čelo jeho plné starostí,když procházeje se u vrat ústavu,čekal na Gittu-líce jeho se okamžitě vyjasnilo sotva dívku spatřil.Zajímavá knížka,doporučuju všem.

28.07.2015 5 z 5

Pobřeží temnoty Pobřeží temnoty Diana Norman

Ze začátku trochu zmatek se vyznat kdo je kdo,kdo ke komu patří i přesto že byla kniha chvílemi zdlouhavě psaná, příběh se mi líbil.

28.07.2015 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

První díl se mi velmi líbil a jsem hrozně spokojená ,že film byl až na drobnosti natočen i hláškami s knihy na 90 procent.Film je v tomto výpravnější než kniha,ale tak by to mělo být,né obráceně.Když je to opačně,pak je člověk nespokojený,protože ve filmu je s knihy jen málo.Už se těším na druhý díl :-)

27.07.2015