Čítanka01 Čítanka01 komentáře u knih

13! 13! Pavel Tomeš

Pavla Tomeše miluju! Neznám jiného spisovatele, který by tak dokonale uměl kombinovat humor a vážná témata. Povídky jsou opravdu pestré a při čtení se neskutečně rychle střídají vaše emoce- smích, slzy, prostě všechno. Je to opravdu dokonalý literární koktejl. A slečna Lemka, autorka ilustrací, odvedla také krásnou práci. Už se těším až tuto knihu budu dávat jako dárek, úspěch zaručen. Bravo, bravo!

19.10.2023 5 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Nevěřila bych, že v knížce může být opravdu všechno, jak je napsané na obálce, ale je to tak. Neskutečně vtipný, poutavý příběh zajímavých a různorodých postav. Velmi mě překvapilo, jak muž-autor může věrohodně psát v ich formě za ženu a dívku. Naprosto přesné :-) Smála jsem se mnohokrát nahlas. A na konci taky dobrý :-) to zase pro změnu slzy dojetí... A můj slovník se také obohatil o dost zkratek- háelpéčko požívám už naprosto běžně :-)
V dnešní době naprosto potřebné čtení!

25.05.2022 5 z 5

Apač, který chtěl být orlem Apač, který chtěl být orlem Patrick Chauvel

Krásné, silné a ještě dlouho zůstalo v myšlenkách

18.10.2021 5 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

V dnešní době naprosto potřebné čtení!

18.10.2021 5 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Naprosto mě uchvátil tento příběh. Musela jsem dočíst během 2 dnů a taky se mi často vracely obrazy pralesa...Velmi čtivé a naprosto dodala chuť podniknout cesty do neznámých krajů (samozřejmě, kde prales je- v mém případě Bali)

17.10.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Je až neskutečné, jak se život především žen změnil za "pár" desítek let. Je dobré si díky této knize uvědomit, v jakém blahobytu a klidu žijeme (pokud si ho sami nepokazíme)

17.10.2021 3 z 5