cat5 cat5 komentáře u knih

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Příjemné hororové počtení, ale oproti filmu (který si filmaři opravdu hodně změnili a ještěže tak udělali, protože by to s filmem jinak asi dopadlo všelijak) jen slabý odvar. Přesto mám k této knize velmi dobrý vztah a v mé knihovně se na ní určitě nebude dlouho prášit.

27.08.2015 3 z 5

Kalanetika Kalanetika Callan Pinckney

Díky Callan za to, že jsem konečně našla sport, který funguje a baví zároveň.

27.08.2015 4 z 5

Johnny Depp Johnny Depp Denis Meikle

Kniha byla zdlouhavá a nudná. Celkově jsem si z této četby odnesla velmi málo...Škoda, když člověk, o kterém kniha je, je pro mě herecký bůh..

Dracula Dracula Bram Stoker

Na Draculu jsem se dlouho těšila, ale docela mě kniha zklamala... Vůbec jsem se nedokázala vžit do postav, vůbec mě kniha nevtáhla do děje, moc mě ani neoslovil (byť je to originální) "styl dopisů". Jednou a dost. Trvalo mi asi 6 měsíců,než jsem ji dočetla...

02.07.2015 2 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

U mě též platí "od filmu ke knize". Film byl skvělý a kniha také. Nemám,co vytknout.

02.07.2015 4 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Autorka má talent psát čtivě-ať už se jedná o cokoliv. Příběh je místy dost hloupý a jednoduchý,ale tak dobře se to čte, že jsem s chutí zvládla všechny díly.

02.07.2015 4 z 5

Kniha mě nalákala filmovou adaptací z roku 1997, ale bohužel ihned po přečtení začátku mi bylo jasné, že tato kniha má s mým oblíbeným filmem pramálo společného. Předlouhé popisy pracovních postupů opravdu nejsou nic pro mě. Čekala jsem mnoho (už jen proto, kolik jsem se dočetla chvály) a dostala velmi velmi málo...bohužel.