Kalanetika

Vynikající cvičební program pro zpevnění svalů...nejen ukázka cviků , ale i rady pro udržení dobrá fyzické kondice

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/1639/kalanetika-SYq-1639.jpg 4.334
Osobní rozvoj a styl, Sport, Zdraví
Vydáno, Knižní klub

Callanetics - 10 Yers Younger in 10 hours, 1984

Kniha Kalanetika

sara5144

Callan kalanetiku sama vymyslela. Sama sebe jí vyléčila a založila studio a mnoha lidem pomohla od bolestí. A přitom to vypadá jako balet, gymnastika, posilování, protahování. Pokud si člověk chce pořádně zacvičit mnoha sladěnými styly je kalanetika to pravé.

verka5083
11.06.2020

Skvělá knížka na cvičení. Hodně mi pomáhá, když mě bolí záda nebo se potřebuji jen protáhnout. Určitě moji doporučit.

hanjarda
04.02.2020

Pro ženy.

renata1264
14.06.2018

Ahojte....ja mám na sebe odskúšanú kalanetiku....mimochodom úžasná po pôrode( ja mám 5 pôrodov)...na váhe mínus 4 kg a 12cm v páse...a vždy, keď nemám energiu....odporúčam

kap66
04.09.2017

Opravdu viditelně funguje - dva roky po druhém porodu jsem měla díky cvičení postavu, se kterou jsem byla spokojená. Hodina je ale dost; a taky trochu trpěly klouby, zvlášť kyčle. Ale kdo ví, byla jsem samouk, třeba jsem dělala nějakou chybu. Ze začátku nejhorší, ale postupem času nejlepší (když jsem zesílila a naučila se to) mi přišly cviky na břišní svaly. Jsem přesvědčená, že i ta zkrácená čtvrthodinová varianta by byla účinná, i když ji autorka prezentuje jenom jako udržovací. Kalanetika už je asi dnes vytlačená jinými typy cvičení, ale mně vyhovovalo, že jsem si mohla cvičit sama a doma.

ji7967
05.05.2017

Na knize je vidět, že je přece jen trochu "retro"... ale rozhodně jí to neubírá na účinnosti a skvělé technice cvičení. Za mě super - tedy hlavně to cvičení ;)

jakafe
17.09.2015

Doma cvičím jen a pouze kalanetiku, protože ta tělo skutečně krásně tvaruje a zeštíhluje.

cat5
27.08.2015

Díky Callan za to, že jsem konečně našla sport, který funguje a baví zároveň.