Brigina Brigina komentáře u knih

Felix z nástupiště č. 1 Felix z nástupiště č. 1 Kate Moore

Protože jsem člověk kočičí, tak jsem se výborně bavila. Kdo nemá rád kočky, tak tam pro něj asi bude málo akce, ale pro mě tam byl stále přitažlivý děj. Popsáno to bylo čtivě, a tak děj rychle ubíhal. Byla jsem spokojená a klidně se k takové knížce ráda vrátím.

01.10.2022 5 z 5

Jóga pro každého Jóga pro každého Kareen Zebroff

Začínala jsem podle této knihy a moc mi pomohla. Přes ni jsem se dostala k józe.

17.09.2022 5 z 5

Právo na milence Právo na milence Olívie Úžasná (p)

I když literatura pro ženy není obvykle má parketa, knížky této autorky mi neobyčejně sedí.
Sice se najde občas povídka, která mně neosloví, ale většinu povídek čtu vícekrát a s potěšením. Každý čtvrtek se pak těším na další povídku na jejích stránkách.
Povídky mají spád, šmrnc a zajímavé zvraty, žádné nudné pasáže a obvyklá klišé.
Jako většina mám ráda šťastný konec,ale ne vždy se mi to splní. No, co se dá dělat, třeba ta další.
Občas je tam i námět k zamyšlení - opravdu musí člověk žít, tak jak žije? Není cesta ven?

25.06.2020 5 z 5

Proutkařka Proutkařka Bradford Morrow

Já bych to nezařadila, ani k hororům, ani detektivkám, ani k thrilleru. Možná proto se mi kniha líbila, protože jsem si nepřečetla předem, že to má být horor.... Sleduje život ženy nadané předvídáním a předtuchami.

26.10.2019 5 z 5

To jsem já, Františka To jsem já, Františka Františka Čížková

Přestože móda jako taková mně vůbec nezajímá a životopisy moc nečtu, tak tato kniha se mi hodně líbila. Autorčin pohled na lidi a život mně oslovil.

06.09.2019 5 z 5

A co když je to láska? A co když je to láska? Olívie Úžasná (p)

Kniha je ještě lepší než první. Ráda se k ní vracím.

18.07.2019 5 z 5

Už nikdy mě nelíbej! Už nikdy mě nelíbej! Olívie Úžasná (p)

Povídky autorky čtu už nějaký čas na internetu. Na základě toho jsem si objednala knihu. Obvykle tak nějak pohladí po duši. Ke spoustě se ráda vracím. Určitě si pořídím i další.

18.07.2019 5 z 5

Špinavé peníze Špinavé peníze Marek Juda

Název knihy mě nelákal, ale jakmile jsem začala číst, byla jsem příjemně překvapena. Kniha je čtivá. Docela osvěžující změna, děj byl nestandardní a překvapivý. Rozhodně jsem se nenudila a to je se mi zase tak často nestává po množství přečtených knih.

10.08.2015 5 z 5

Základy mužského šovinismu Základy mužského šovinismu Josef Hausmann

Kamarádka mi ji nabídla k zamyšlení o tam jak myslí někteří chlapy. Když jsem se dočetla na místo, kde autor popisuje, jak ho ignorovala manželka a její ženská část rodiny. Pochopila jsem, kde bere autor tolik mindráků a zášti, aby mohl něco takového prezentovat. :-). Měli by jsme ho asi politovat.
Autorova fotka na konci knihy také ledacos napověděla.

27.03.2013 odpad!