Špinavé peníze

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kriminální román Špinavé peníze popisuje prostředí nadnárodních bank, internetového obchodu a zámořských krycích společností zapojených do praní špinavých peněz. Jeho hlavním hrdinou je pracovník IT z banky, kterého vydírají bývalí kriminalisté, aby jim pomohl zakrýt původ a převézt do zahraničí velkou sumu nelegálně získaných peněz. Jejich působení vyšetřuje policie a sledují ho i členové ruskojazyčných zločineckých struktur, od kterých tyto prostředky pocházejí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87491/spinave-penize-87491.jpg 4.49
Série

Špinavé peníze 1.

Žánr
Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, vlastním nákladem
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Špinavé peníze

Přidat komentář
Brigina
10.08.2015

Název knihy mě nelákal, ale jakmile jsem začala číst, byla jsem příjemně překvapena. Kniha je čtivá. Docela osvěžující změna, děj byl nestandardní a překvapivý. Rozhodně jsem se nenudila a to je se mi zase tak často nestává po množství přečtených knih.

beanstk
03.07.2013

Zajímavý příběh, dle mého názoru ovšem nepříliš pravděpodobná základní premisa, že by jeden ajťák v bance mohl tak dalekosáhle ovlivnit chod systému instituce. Napsané čtivě, styl mi velmi připomněl Mafii od Viewegha. Bezkonkurenční jsou sondy do života velké korporace. Dal bych 3,5, ale je to prvotina, takže zaokrouhlím nahoru :-).


Martin N.
04.09.2011

Čtivá knížka s překvapivými dějovými zvraty a vtipnými dialogy.