BouBára BouBára komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Moc hezká kniha. Mnoho lidí na ni již zapomnělo. Škoda.

27.03.2019 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Tato kniha mne velmi dojala. Především, když jsem si uvědomila, že je to reálná porucha. Prostě dojemná a reálná kniha o jednom z mnoha životů lidí s obsedantně kompulzivní poruchou.

Moc mne potěšilo, že Green ztvárnil knihu o obsedantně kompulzivní poruše. Jsem ráda, že o tom aspoň někdo mluví.

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Tato kniha je jedna z nejhorších knih, které jsem kdy četla. Proč by se sakra Sophiie měla měnit? Přeci se nebude měnit kvůli dvoum lidem! A ktomu, když ji umřela maminka. Achjo. To, že převzala roli maminky je sice nějakým způsobem špatně ale i tak je dobré tatínkovi pomoci s výchovou bratra a s vařením.

Pro mne tato kniha byla jen ztrátou času. Velké zklamání. Již nebudu soudit knihu podle obalu.

17.02.2019 odpad!

Kartosský gambit Kartosský gambit V. Mahaněnko (p)

Tato kniha je stejně dobrá jako předchozí díl ale přeci jenom mne rozesmála více.

06.09.2018 5 z 5

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Nejlepší kniha kterou jsem kdy četla. Velmi napínavá kniha do které se člověk dokáže vžít. Doporučuji pokud jste milovníci sci-fi a fantasy.

06.09.2018 5 z 5

Tajemství Temného hvozdu Tajemství Temného hvozdu V. Mahaněnko (p)

Tato kniha vypráví o virtuální hře kterou hraje skoro celá zeměkoule. Tato hra je RPG která se odehrává ve světě zvaný Barliona. Hlavní hrdina je hacker který tuto hru hrál i předtím něž se dostal do vězení za vytopení města. Ve vězení byl dán do kapsle která umožňuje vstup do tohoto herního světa. Tento virtuální svět se odehrává zhruba v naší době ale bez všech vymožeností jako jsou dopravní prostředky - (auta, autobusy, letadla....) a například i bez paneláků. V tomto světě jsou monstra a ostatní hráči. Do monster započítávám i zvířata která si mimochodem můžete i osedlat či si je jen ochočit. Tato zvířata jsou od pejsků ke jednorožcům nebo k drakům.

Překvapilo mě to jak Mahan přemýšlí a rozvíjí své vztahy s ostatnímy.

Nejvíc mě bavilo/zaujalo to jak virtuální svět funguje a boje s monstry.

Tuto knihu doporučuji pro milovníky her jejíž žánr je RPG.

10.01.2019