Booky84 Booky84 komentáře u knih

Dějiny české - chronologický přehled Dějiny české - chronologický přehled Jan Sedlák

Základní souhrn našich dějin - co je dobré vědět o naší zemi.

05.02.2022 4 z 5

Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem Povídky ke kávě aneb Jak přežít třicet let s jedním chlapem Hana Hrabáková

Příjemné a vtipné povídky. Těším se na další.

31.12.2021 5 z 5

Madla, já a ďas Madla, já a ďas Monika Seidlová

Další skvělá a čtivá kniha, líbila se mi ještě víc než první díl a to díky novým zvířecím postavám, já jsem totiž člověk kočičí. :-)

29.12.2021 5 z 5

Madla a já Madla a já Monika Seidlová

Skvělá a čtivá kniha, pohodovka pro všechny milovníky zvířat a hlavně pejskaře, což já už sice nejsem, ale i tak se mi kniha moc líbila a těším se na další díl, ve kterém má být i kočka - jsem zvědavá.

05.12.2021 5 z 5

Doktoři jsou taky lidi! Doktoři jsou taky lidi! Petr Bartůněk

Pohodová a humorná kniha, kterou jistě více než já ocení čtenář znalý lékařských pojmů a prostředí.

21.11.2021 3 z 5

Modrý pták Modrý pták Marie-Catherine Le Jumel de Barneville Aulnoy

Nádherná pohádka, plná zla a nástrah, ale i lásky, štěstí a dobrého konce. Děkuji za možnost stažení zdarma.

08.11.2021 5 z 5

Tarot Tarot Juliet Sharman-Burke

Moc hezky popsané jednotlivé karty a jejich výklad, bohužel i po opětovném čtení jsem stále na začátku a k výkladu karet jsem se nikdy nedostala, nějak se na ten poslední krok "necítím".

06.11.2021 4 z 5

Zprávy z minulosti Zprávy z minulosti Michael Kerrigan

Nádherná kniha, krásné fotky a nejvíce se mi líbí informace, kde se historický artefakt nachází.

06.11.2021 5 z 5

Ženy, co se nedaly Ženy, co se nedaly Ivana Peroutková

Příjemně čtivá kniha se zajímavými ilustracemi.

06.11.2021 4 z 5

Shakespearova kletba Shakespearova kletba Jennifer Lee Carrell

Skvělá kniha stejně jako první díl.

Avignonské proroctví Avignonské proroctví Emmanuelle Rey-Magnan

Kniha se lehce čte a nejde se odtrhnout, kdysi jsem viděla i seriál.

31.10.2021 4 z 5

Kašlu na lásku Kašlu na lásku Barbara Novaková

Pohodová kniha na pochmurné odpoledne.

Divy světa Divy světa Giovanni Caselli

Když jsem byla dítě, ráda jsem si v knize četla a listovala a i v dospělosti se k ní ráda vracím.

31.10.2021 5 z 5

Plzeňsko-český slovník: Pročpa tudlecto řikáme? Plzeňsko-český slovník: Pročpa tudlecto řikáme? Jan Hajšman

Skvělá kniha nejen pro všechny obyvatele Plzně.

31.10.2021 5 z 5

Čaroděj ze země Oz / The Wonderful Wizard of Oz Čaroděj ze země Oz / The Wonderful Wizard of Oz Frank Lyman Baum

Krásná kniha, která mne naprosto uchvátila.

27.10.2021 5 z 5

Italské záhady Italské záhady Arnošt Vašíček

Opravdu zajímavé čtení o záhadách.

09.10.2021 4 z 5

Indiánské pohádky | Indian Tales: Stories the Iroquois Tell Their Children Indiánské pohádky | Indian Tales: Stories the Iroquois Tell Their Children Mabel Powers

Krásné a poučné příběhy a anglický jazyk jako bonus.

03.10.2021 5 z 5

Náruživý tenista Náruživý tenista Jerome Klapka Jerome

Příjemné a lehce plynoucí čtení korunované britským suchým humorem.

17.09.2021 4 z 5

Jeníček a Mařenka a další známé pohádky | Hansel and Grethel and Other Famous Fairy Tales Jeníček a Mařenka a další známé pohádky | Hansel and Grethel and Other Famous Fairy Tales neznámý - neuveden

Krásné pohádky s bonusem ve formě anglického jazyka. Tento typ knih mám ráda právě díky možnosti si procvičit jiný jazyk.

01.09.2021 5 z 5

Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales Keltské pohádky / The Celtic Fairy Tales neznámý - neuveden

Kniha pro doplnění či vylepšení anglického jazyka. Pohádky jsou zajímavé a některé až hororové.

17.08.2021 4 z 5