Italské záhady

Italské záhady https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155595/italske-zahady-155595.jpg 4 24 8

Prokletí ledového muže - Tajemství Etrusků - Sibylina jeskyně - Ztracené civilizace Kalábrie - Údolí hvězd - S puncem zázraků – Zapovězené rukopisy – Tajnosti věků…. Tajemné události a udivující archeologické nálezy na Apeninském poloostrově.

Adapa
19.01.2023 3 z 5

Jedna ze slabších autorových knížek. Psáno dost nahodile, jak kdyby pan Vašíček jen rychle spěchal napsat další knihu na 150 stran.

Zajímavé záhady z nedaleké země. Nejzajímavějsí pro mě byly věci kolem Leonarda da Vinci a pak kolem Etrusků.

Být to první knížka od autora, po dalších bych už nesáhl. Podobné Turecké záhady od stejného autora jsou mnohem lepší.

Booky84
09.10.2021 4 z 5

Opravdu zajímavé čtení o záhadách.

Leona333
21.04.2020 4 z 5

Arnošt Vašíček touto knihou velice dobře upozornil na to, že některé velké záhady nemusí být nutně na druhém konci světa, vzdáleny tisíce kilometrů. Evropa jich má opravdu víc jak dost a to včetně Itálie...
Po dočtení knihy jsem se pokusila o některých záhadách přes internet zjistit něco víc, ale je to téměř mravenčí práce. ; ) Kniha se mi líbila a jistě se do ní v budoucnu znovu kouknu.

jiri77
17.03.2018 3 z 5

Myslím si ,že si autor mohl dát vice na knize záležet. Kniha mě bavila ,ale vadilo mi že některé záhady nebyli více rozepsané a mohlo tam být více fotografií. Jinak skvělé nahlédnutí do záhad Itálie.

Rade
02.07.2016 3 z 5

Hodně zajímavé čtení, nicméně mi docela vadilo to levné vydání s minimem fotek, a když už byly, tak hodně nekvalitní. Např. ve stati o záhadě italských pyramid u Montevecchia, nebyla ani jedna fotografie, ani plánek, což zajímavému textu dost uškodilo.
Příslušnou fotodokumentaci jsem si našla na netu; nicméně pokud šlo o záměr vydavatele, aby kniha byla co nejlevnější, myslím, že to nebylo moc šťastné rozhodnutí.

Finn123
27.05.2016 4 z 5

Většina popisovaných záhad je velmi zajímavá. Nejvíc mě zaujala část,kde je hlavní protagonista Leonardo da Vinci.

medvedice
22.03.2015 5 z 5

Zajímavá knížka řešící spoustu záhad.

Dandulka
14.04.2012 5 z 5

Nové a velmi zajímavé informace....třeba o Da Vincim......