Kašlu na lásku

U vlády je prezident Kennedy, národ miluje Show Eda Sullivana a o letech na Měsíc se teprve nesměle šeptá. A přece Amerika zažívá šok. V New Yorku totiž vyšla kniha Barbary Novakové s provokativním názvem Kašlu na lásku. Jak může nějaká žena kašlat na lásku? A přitom si dopřávat sex? Netoužit po tom být oddanou manželkou a matkou? Prahnout jen po kariéře, nezávislosti a seberealizaci? To přece nemůže být jen tak! O tom je skálopevně přesvědčen mimo jiné i miláček žen, miláček mužů, miláček města a nositel nejprestižnější novinářské ceny Catcher Block. A to by bylo, aby všem nedokázal, že Barbara Novaková je žena jako každá jiná. Je to okouzlující příběh. Natolik, že zlákal i Hollywood a dostal se na filmová plátna. Natolik, že si zasloužil, aby o něm byla vydána i tato kniha, v níž se dozvíte, jak to všechno bylo. Příběh knihy, jež inspirovala vznik lásky, která inspirovala film a ten zase inspiroval tuto knihu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/82_/82646/kaslu-na-lasku-82646.jpg 3.212

Down with Love

Vydáno:, Ikar (ČR)

natali.s
17.06.2015

V podstatě je to stejné jako film, až na pár detailů a navíc je tam ukázka po 9 měsících. Kniha s emi líbila, kdybych neviděla předtím film, tak bych do toho asi nešla, ale jen díky tomu jsem si to přečetla a opravdu se mi to líbilo.

DS1648
07.03.2015

Skvělá kniha!

Hodnocení: 5 hvězd

kuti
17.06.2012

Knížka se čte hezky. Jen člověk od začátku tuší, kam to směřuje a jak to dopadne. I když před koncem je odhalen jeden zvrat, jenž bych nečekala. No, nečekala proto, že je dost nepravděpodobný a absurdní na to, aby mu člověk uvěřil. Ale jako nenáročná oddechovka, u které se člověk nemusí hlouběji zamýšlet, je to fajn.

Autor knihy

Barbara Novaková