bookworm007 bookworm007 komentáře u knih

Pan Vondruška opět nezklamal. Díky jeho Husitské epopeji začínám této dějinné epoše přicházet na chuť. Už se těším na nový díl :-)

12.01.2016 5 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Jsem ráda, že jsem nejdříve viděla film. Ten je fakt výborný. Z knížky jsem mírně rozpačitá. To že byl Forrest Gump byl studentem univerzity, hráčem amerického fotbalu, účastníkem války ve Vietnamu a úspěšným podnikatelem, dejme tomu. Ale let do vesmíru a následný pobyt v divočině? Nebo ta epizoda s Rachel Welch? To už bylo trochu moc :-(

02.01.2016 2 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Zdařile napsaný detektivní příběh. Detektivky moc nečtu, ale tahke knížka se mi líbila.

21.12.2015 4 z 5

Intimní historie od antiky po baroko Intimní historie od antiky po baroko Vlastimil Vondruška

Další "Meisterstück" od pana Vondrušky :-)

01.02.2015 5 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Přes lehkou počáteční nedůvěru jsem knížku přečetla téměř jedním dechem. Vřele doporučuji.

22.01.2015 4 z 5

Zákeřná Ebola Zákeřná Ebola Richard Preston

Vynikající kniha.

23.10.2014 5 z 5

Vláďa, Vlasta a Matylda Vláďa, Vlasta a Matylda Alena Schejbalová

Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství.

19.10.2014 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Moc pěkně a čtivě napsané.

19.10.2014 5 z 5

Kronika Ztracené stopy Kronika Ztracené stopy Jaroslav Foglar

Úžasná knížka. Díky, které vím, jak dlouho musím vařit vajíčko natvrdo :-D

Zrzka z pátého poschodí Zrzka z pátého poschodí Bernard Kurka

Knížku jsem dostala od babičky a mnohokrát přečetla. Není špatná, odpovídá svému žánru.

Příběh Bílé Masajky Příběh Bílé Masajky Corinne Hofmann

Výhodný komplet vše tří dílů, člověk může rovnou navázat na předchozí knížku. Jinak velmi zajímavý a poutavý příběh. Jeden má chuť se do té Afriky vypravit :-)

Zloději hvězd Zloději hvězd Nicole Mtawa

Moc pěkná knížka. Přečetla jsem ji jedním dechem.

16.10.2014 3 z 5