BookDowner BookDowner komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

(SPOILER) Tahle kniha je doslova ta barevná kapka na čtvrtce, kterou rozfouknete. Vytváří to skvělý pocit při čtení, a vše bylo krásně do detailů napsané, dokázal jsem si vše představit. Nejlepší je tam jedna postava Frankie, tu jsem si dost oblíbil.
Ale konec by se mohl krapet vyžehlit, ten byl krapet jako... nesrovnaný. Ale rozumím tomu, není to sranda psát geniální knižky. Holt ke konci už není skoro co dobrého napsat. Mohu knihu silně doporučit.

05.07.2022 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Osobně, nejsem fanda knih, které jsou napsané jako scénář pro divadelní hru, hlavně z principu, že spousta detailů tam chybí, ale dal jsem tomu šanci a musím říct, že to rok 2020 dobře vystihlo. Kalamita, chaos a lidé umírají. Rozhodně si přečtu R.U.R., až nebudu mít co číst.

03.07.2022 3 z 5

Mořská panna Mořská panna Christina Henry

proboha, tahle kniha je proč by jste neměl kupovat knihy v Levných Knihách. Je to nesmyslná kopie pohádky pro děti. Věřte mi, nekupujte si to kvůli tomu obalu.

03.07.2022 odpad!

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Knížka mě oslovila názvem a musím říct, že to je pěkně zavádějící. Mimo to, kniha překvapila jak rychle jsem tu knížku dočetl, během týdne. Mí přátelé během dvou dnů v rozporu 300+ stránek ji dočetli. Je ta kniha tak zajímavá nebo má dobré tempo? Tak nějak obojí. A díky ní jsem zvedl zájem o mnohočetné poruše osobnosti. Ale autorka tam musela mít problém zaměřit věkovou skupinu této knihy. Nebudu specifický, ale i tak doporučuji.

03.07.2022 4 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

Při hledání Prokletí Salemu jsem místo toho dostal doporučení na tuto jednohubku. A na takovou šuplíkovku je to mrtě četba. Líbí se mi psychologie, strach, realita a taky vážnost. Nebojí se to ani být sprostá knížka, tak jak normální lidi mluví. I ta zápletka byla zajímavá a hlavni postava je osvěžením od typických perfektních bláznů, co vše svedou. Nesmí vám v knihovně chybět.

03.07.2022 4 z 5