Blanka873 Blanka873 komentáře u knih

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tak můj příspěvek nebude pozitivní.
Začala jsem číst, aniž bych věděla, že se jedná o příběh co by bylo ,kdyby......Jenže , ono to tak naštěstí nebylo. Stále jsem si lámala hlavu, proč ,když o ničem takovém z té doby nevím.Tak jsem začala zjišťovat a zjistila, že se jedná v podstatě o děsivý smyšlený příběh.
Bohužel, současná doba začíná být také dost děsivá, protože demokracie se poněkud vymyká z rukou a mnohými je špatně chápána, zloba, sobectví, chamtivost,
neskromnost získávají ve společnosti své místo.
Knížku dál číst nebudu, přestože jsem od p.Mornštajnové přečetla vše s nadšením.
Nepotřebuji se deprimovat sci fi příběhem.Stačí mi skutečnost.

09.07.2021

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

1. i 2.díl Šikmého kostela, prostě nádherné čtení. Člověk si uvědomí, jak těžce se lidem žilo, co všechno museli zvládnout, často bez valné pomoci. Miluju příběhy lidí , které jsou napsány na základě skutečných událostí a lidských osudů. Paní Lednická se úkolu zhostila na jedničku s hvězdičkou. Kniha se čte tak, že se mi ani nechce ji odkládat. Jsem v závěru 2.dílu a již hledám po netu, kdy bude 3.díl. Ví to někdo ?

31.03.2021

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Blanka
Jako poslední jsem četla Čarodějnici.Je ještě pokračování Eriky Falckové a Patrika ??
Celá série se mi moc líbila. Přikoupila jsem si ještě Ženy bez slitování,ale ty už nic moc.

22.06.2020