BlanickyRytir BlanickyRytir komentáře u knih

Nedotknutelný Nedotknutelný Gerald Seymour

Celkem odbytý konec, ale atmosféra byla po celou dobu úžasná a stále se zhušťovala, rád si jí v budoucnu připomenu už jen díky těm 3/4 knihy

22.01.2019 4 z 5

Tomáš Rosický - Hvězdám v patách Tomáš Rosický - Hvězdám v patách Petr Halaburda

Malý mozart ..

18.01.2019 4 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

V době, kdy jsem otevřel první stránky této knihy a doslova se topil v příběhu, nenapadlo mě, že pan Scott bydlí ve stejné ulici v Dublinu, jako já.. Michaela potkávám pravidelně v Tescu a několik měsíců se ho chystám oslovit :D

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Dočteno po 4 letech, kdy mi knihu půjčil přítel, který se na cestu bojovníka vydal a dosáhl neuvěřitelných výsledků..

18.01.2019 4 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

první kniha, u které jsem strávil více řasu dohledáváním faktů, než samotným čtením :D neuvěřitelné dílo!

18.01.2019 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

v polovině mi došel dech, ale určitě se ke knize vrátím..

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Knihu jsem půjčil a už se mi nevrátila, proto se mi příběh pomalu vytrácí, což je škoda, pže to byl právě tento titul, který mi v pubertě pomohl otevřít oči

Syn lovce medvědů Syn lovce medvědů Karel May

Klasika a titul, který určil moji lásku k mayovkám..

Old Shatterhand Old Shatterhand Karel May

K této knížce se budou vracet všechny generace mé rodiny povinně :D

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Srdcovka, důstojné pokračování I.dílu, předčí ho v akci a zamilování si postav..

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha byla dárek pro maminu, ale sám jsem jí za necelé dva dny zmáknul. Četla se velmi lehce a byla celkem napínavá, i když jsem čekal víc a další tituly od Bryndzy již nezakoupím.