blacklucie blacklucie komentáře u knih

Pláž Pláž Alex Garland

Knihu jsem četla dávno a několikrát, byla to moje srdcovka. Pak jsem viděla film, z něhož jsem byla dost rozladěná, ale postupem času jsem si i k němu našla cestu. Když slyším hrát Pure Shores od All Saints, okamžitě mi naskočí Pláž. U mě dobrý!

25.03.2015 5 z 5

Léčebný kód Léčebný kód Alexander Loyd

Ke knize mám sice několik výhrad, ale musím říct, že i když technika léčebných kódů je popsána až ke konci, než se k nim člověk prokouše, počte si o neuvěřitelně zajímavých jevech kvantové fyziky popsaných natolik srozumitelně, že jsem to pochopila i já. Určitě nesouhlasím s tím, že podstatný je pouze návod na str. 220 a zbytek je odpad. Ano, je to psáno příšerným americkým stylem. Ano, autor některé věci opakuje několikrát jako na předváděčce titanových hrnců. A ano, zařazení dopisů nadšených klientů do knihy je nemožné...ale přesto podle mě stojí za to si knihu přečíst.

20.01.2015 3 z 5

Jessie a Morgiana Jessie a Morgiana Alexandr Grin (p)

Knihu jsem četla až po té, co jsem asi 3x viděla film...kniha je skvělá, ale film fantastický, jeden z mých českých nejoblíbenějších.

06.01.2015 5 z 5

Thovt - projekt lidstvo Thovt - projekt lidstvo Kerstin Simoné

Tato kniha není pro každého a svého čtenáře si sama najde...kniha je nabitá informacemi, které lidé většinou vědí nebo tuší, ale ne vždy jsou ochotni si je připustit. Souhlasím ale s komentářem Jelitovny potud, že některé věci jsou v knížce až "omílány" pořád dokola, ale i to má možná svůj význam :)

06.01.2015 4 z 5

Milarepa Milarepa Eduard Tomáš

Jedna z nejkrásnějších knih, jake jsem kdy četla. ..

19.05.2014 5 z 5