Léčebný kód

Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkající se vztahů a kariéry. Alex Loyd popisuje tuto metodu velmi svěžím a snadno pochopitelným způsobem a její účinnost dokládá výpověďmi lidí, jimž zcela zásadně změnila život. Systém léčebných kódů vychází z kvantové fyziky a jeho základem je odstranění problému přímo v jeho zdroji, nikoli pouhých symptomů. Je to metoda snadná a její základní cvičení trvá pouhých šest minut, ale svědectví mnoha klientů Dr. Loyda jasně dokazují, že i za tak krátkou chvíli se člověk může zbavit stresu vyvolaného destruktivními buněčnými vzpomínkami, jež způsobují vznik různých nemocí a dalších problémů. Stačí otevřít knihu a pustit se do toho! ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/110830/lecebny-kod.jpg 3.688
Literatura světová, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Beta-Dobrovský

The healing code (2010)

Kniha Léčebný kód

Imis

Velká část knihy se vlastně jen snaží dokázat, že metoda je funkční. Je zde spousta případů uzdravení a základní informace o tom jak je stres v životě škodlivý, což je nepochybně pravda. Dále obsahuje spoustu informací, které najdete i v jiných knihách tohoto typu, takže pokud jste již četli nějakou duchovní literaturu, tak to asi pro vás nebude žádná novinka. Nejvíc mi vadilo, že tato část je hodně dlouhá. Samotný "léčebný kód" je sám o sobě jednoduché cvičení popsáno na několika stránkách. Kniha se dá prolouskat poměrně rychle, když vynecháte méně podstatné části a dostanete se k jádru. Určitě může pomoct lidem, kteří potřebují "nakopnout" k hledání řešení svých problémů přímo u zdroje - u sebe a ne ve svém okolí.

Dresia
19.02.2018odpad!

Celé je to nehorázný podvod!

luckomar
11.10.2017

Kniha by nemusela být tak dlouhá, ale je pravda, že tady jde především o přesvědčení a víru. Víru v to, že si můžeme sami pomoci. Mě se kniha líbila ale ne vždy si dokážu ihned podle návodu pomoci.

kajka.w
19.07.2017

Když budu hodnotit knihu jako takovou, nadšená z ní nejsem. Opakuje se tam stále dokola to samé šíleně optimistickým americkým stylem. Nedočetla jsem ani do půlky a vrhla jsem se na cvičení kódů, které mi naopak přišly vysvětlené nedostatečně. Na druhou stranu se mi líbilo, že je v knize vše vysvětleno tak, aby to pochopil opravdu každý.
Nicméně poselství knihy zatím hodnotit nemůžu, kódy provádím teprve týden. V určitých směrech zlepšení opravdu pozoruju, něco mi bude trvat nejspíš delší dobu.
Za vyzkoušení to určitě stojí.

HaničkaVodička
07.06.2017

Za mne bych příteli určitě doporučila. Ale jen příteli, který má chuť se sebou něco dělat. Obecná charakteristika techniky a její popis jsou na dostatečné úrovni tak, aby je mohl vyzkoušet i naprostý "samoléčící" začátečník. Nedovoluji si souhlasit nebo kritizovat efektivitu, toto je už na každém zvlášť.

Malawka
05.05.2017

Na tuto knihu jsem narazila náhodou. Trpěla jsem silnými depresemi a nechutí vůbec existovat, pocitem, že nevím kdo jsem a jakou mám vůbec cenu. Cítila jsem naději ve víře, která mi je blízká a chtěla jsem najít knížku, která bude o modlitbě. A už ani nevím proč, nejvíce mě oslovila tato knížka. Cvičím kódy sporadicky, když cítím, že mě něco trápí a nevím proč. Nedávno to byla ohromná netrpělivost. Vždy mi pomohly najít pravou příčinu problémů. U mě to bylo hlavně o odpuštění rodičům a o uvědomění si svých pravých životním hodnot. Několikrát jsem strašně moc plakala, ale ta úleva potom je neskutečná. Po 4 měsících přesně vím kdo jsem, jaké mám hodnoty, jak je důležité být upřímný a chránit si svoje svědomí. Chtěla jsem se zbavit depresí, to se mi také povedlo a jsem šťastná. Ale změnil se mi současně pohled na svět, na lidi kolem, vím proč to tak bylo a jak se chovat, aby se to neopakovalo. Díky této metodě jsem odhalila rány na srdci a silným, ale příjemným a uzdravujícím emocionálním prožitkem je dokázala odstranit. Hodně o tom s lidmi mluvím a protože každý si neseme z minulosti takové bolesti, jen se projevují různě, rozdala jsem už 10 knížek jako dárek

StihOMam
01.05.2017

Tento knizni dar me prekvapil, ale co, rikam si, odskrtnu si dalsi bod vyzvy. Odskrtnuto mam, zaslouzene! Autori by meli mozna zvazit rozdeleni knihy na dve, klidne na tri utlejsi publikace. Jedna 100 strankova by obsahovala informace o lecebnem kodu (zarucene nejlepsi), jedna by byla naucne odborna z lekarskeho prostredi (zajimava a prinosna) a jedna by spadala do kategorie NEJ ... pribehy sveta (nuda).
Takto se vsak nabizi celek, kde jsou urcite pasaze omilany neustale dokola a premyslite, zda se tu pokousi o brainstorming, manipulaci nebo jen predpokladaji, ze ctenar je blbec. Trosku to ztezuje cetbu a zrejme i vnucuje myslenku zkratit si cas cekanim na TO ONO preskakovanim.
Samotne kody ... proc ne? Tem sanci dam. Knihu mi dal totiz clovek, ktery uz vi, co je to utect hrobnikovi z lopaty: diky kodum se mu to postestilo (?!).

Klivan
26.07.2016