Betty96 Betty96 komentáře u knih

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Děj knihy je celkem pěkný, ale není tam nic napínavého, záhadného. Je to spíše na takové pohodové čtení, když nechce moc přemýšlet nad tím co se v té knize vlastně děje.

10.03.2019 3 z 5

Oheň pouště Oheň pouště Karen Winter

Knihu mi půjčila kamarádka na dovolené, jelikož už sem neměla co číst. Myslela sem si, že mě to nebude vůbec bavit. Právě naopak, tak sem se do ní začetla, že jsem se vždy jen šla najíst a hned zase číst, takže sem jí měla za jeden den přečtenou. Hrozně krásně se čte a vůbec to není tak nudné jak to na první pohled vypadá.

10.03.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Na tuhle jsem se moc těšila a byla jsem překvapena. Děj je napínavý od začátku do konce. Hlavní hrdinka Kim působila záhadně, někomu může připadat spíše chladně, ale vše souviselo s jejím dětstvím. Konec struhující a překvapí.

10.03.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knížku jsem si přečetla na popud naší knihovnice, normálně českou literaturu moc nečtu. Nemůžu říct, že se mi kniha líbila ani nelíbila. Jako první jsem začala číst Veroniku a pak Jáchyma. Děj do sebe krásně zapadal a dával smysl, ale bohužel už mě ta druhá polovina knihy moc nezaujala. Ke konci už jsem četla jen z donucení abych knihu konečně dočetla.

07.03.2019 3 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Už jen samotný název knihy mě velmi lákal. Ze začátku mě to moc nezaujalo, ale nakonec jsem tomu přišla na chuť trošku moc :). Opravdu doporučuji. Akorát si myslím, že by jí mohli zařadit i do hororu, některé pasáže jsou malinko drsné.

02.03.2019 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Knžku jsem četla až poté co jsem viděla film, tak jsem tedy čekala, že knížka bude mnohem zajímavější. Bohužel mě to zklamalo. Dějové linky jsou v obojím stejné, ale v každém se to odehrává úplně jinak. To by mi vůbec nevadilo, ale nevím proč, ale knížka se mi špatně četla a nijak zvlášť mě nezaujala. Takže si raději počkám na filmovou sérii než abych dočetla knižní.

02.03.2019 3 z 5

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Pěkná oddechová knížka, která se velmi dobře čte. Začátek byl docela zdlouhavý a konec zase moc urychlený. Už tak od poloviny knihy se dá očekávat, co je hlavní zápletkou. Nicméně se mi kniha opravdu líbila.

02.03.2019 5 z 5