Berny Berny komentáře u knih

Nana Nana Émile Zola

Mě prostě Zola baví, takže za mě super, i když některé části jsou opravdu zbytečně zdlouhavé, kolikrát jsem si musela přečíst dvakrát, protože jsem neudržela pozornost. :)
Co mi ale vzalo požitek z knihy, bylo množství chyb, které obsahovala, takže pozor na vydavatelství Omega - knihy Dobrovský.

14.04.2023 4 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Nic moc, kniha měla hlavně šokovat, nic zásadního se tam člověk nedozvěděl. Též mě to v půlce už přestávalo bavit, pořád to samé dokola, zajímalo by mě, kolik z toho je pravda... ale byli tam i zajímavé momenty, člověk si při čtení automaticky říká "ten je fakt zvrhlej", ale nejsou vlastně větší zvrhlíci ti okolo? Třeba ty holky (většinou), které kývly na všechno. :-o

14.03.2023 3 z 5

Andělská hra Andělská hra Carlos Ruiz Zafón

Za mě tedy bohužel NE. Kniha je opravdu pěkně psaná a dobře se čte, ale příběh byl za mě na 1 hvězdu.
Již někdy v půlce příběhu jsem si říkala, jak se tohle všechno chce vysvětlit a rozuzlit. Jak ubývalo stránek, tak mi začínalo být jasnější, že žádné rozuzlení nebude a zbytek knihy mě vyloženě rozčiloval. Ten fantasy konec...

22.09.2022 2 z 5

Pochybnost Pochybnost C. E. Tobisman

Někde v půlce knihy (myslím) hlavní hrdinka zapomene kufr v taxíku, když pospíchá do soudní budovy. Po zbytek knihy jsem čekala, kdy se k tomu autorka vrátí a ono nic. :D

31.08.2021 3 z 5

Autoškola 2018 - Pravidla, značky, testy Autoškola 2018 - Pravidla, značky, testy Ondřej Weigel

Skvělá! Obsahuje všechny možné testové otázky. Stačí jednou přečíst a testy z autoškoly jsou v kapse. :)

02.05.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Zajímavá knížka, pěkně se čte, až na slova typu fereastra, turnul, retea - v tom jsem měla trochu zmatek. :)
Zklamal mě konec, lépe řečeno, zklamalo mě, že kniha NEMÁ konec!

14.12.2016 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Nucený humor, co věta, to pokus o vtip, ale ani jednou jsem se nezasmála. Zpočátku mi přišla kniha vyloženě trapná, ke konci jsem si už zřejmě zvykla.
Časté opakování „humorných“ scén nebo slov.

23.11.2016 2 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Zatím nejhorší kniha, co jsem kdy četla!!

19.08.2014 odpad!