BekyFiš BekyFiš komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná, srdcervoucí knížka. Četla jsem ji už dávno, ale stále ve mě rezonuje její humor a bolest. Nechápu, jak někdo dokáže zkombinovat takto těžké téma s vtipem :D. Naprostá 10/10

30.11.2023 5 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Za mě je tato kniha obdivuhodná. Doporučila mi ji stará známá a musím říct, že i když je to mimo moje zájmy a zaměření, knihu jsem četla s úžasem a otevřenými ústy. Obsah knihy je dechberoucí, ale styl psaní mi moc nevyhovoval, nevím čím to bylo. Ale na druhou stranu cílem nebyl čtenářský prožitek, ale předání informací.

30.11.2023 5 z 5

Dědici Remiey Dědici Remiey Anna Tausigová

Knížka se mi hrozně moc líbila! Příběh je originální, jakmile jsem si k němu sedla, nemohla jsem přestat číst, lapil mě svojí svižností a furt se něco dělo. Líbilo se mi, jak autorka pojala magické bytosti a nelze popřít, že si dala záležet na tvorbě světa.
Je pravda, že zprvu jsem si myslela, že to bude typické fantasy o ztraceném princi, který musí získat trůn, ale vlastně za touhle oponou se skrýval mnohem hlubší děj, jak sama autorka zmiňuje na svých sociálních sítích, a když o tom vím, nelze si toho nevšimnout. Za mě úplná bomba!

29.06.2023 4 z 5