bedkniha Online bedkniha komentáře u knih

Začátek sezóny Začátek sezóny Linda S. Howington

Knihu jsem sháněla velmi dlouho, ale zklamala :(( jako detektivka na mne kniha vůbec nepůsobila, kriminální část byla pouze na začátku a na konci, tři hvězdy za to, že se dobře četla....

26.11.2017 3 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

No...prvních několik stránek to jako horor nevypadalo, ale pak to začalo...možná autorka napíše pokračování jako další povídku ? :))

19.11.2017 3 z 5

Utopeni ohněm Utopeni ohněm Tomáš Zářecký

Zvláštní kniha...netypické vraždy...chvílemi jsem myslela, že čtu sci-fi...pro mne napínavé čtení..

13.08.2017 5 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Perfektní kniha ..... skvěle se čte...... Vřele doporučuji. Někdy minulý týden jsem četla v novinách, že neumíme ( my Češi ) napsat bestseller, já bych tuto knihu jako bestseller označila. Divím se, že ji vůbec vydali. SUPER !!!

02.02.2014 5 z 5

Měsíční krev Měsíční krev Alastair MacNeill

perfektní kniha na dovolenou

15.09.2011 4 z 5

Ztracený náhrdelník Ztracený náhrdelník Nora Roberts

Také se mi více líbila tato druhá série a nejvíce o Suzanně, bylo to víc detektivní. A historická linka je SUPER !!! .....škoda, že nevyšla 3. a 4. kniha.

23.05.2018 5 z 5

Ten se mi líbí Ten se mi líbí Brigitte Aubert

Nejdřív se mi do té knihy nechtělo :(( jsem si říkala "slepá...na vozíku..., co to může být za detektivku ?" Ale kniha je skvělá !!! a čte se opravdu jedním dechem !!! Vřele doporučuji !!!

01.10.2012 5 z 5

Kuře a nůž Kuře a nůž Mary Higgins Clark

Čte se to skvěle, napínavé až do konce knihy. A protože to je M.H.Clarková, tak jako vždy mám knihu přečtenou brzy. Vřele doporučuji.

28.01.2012

Pán vřesoviště Pán vřesoviště Ruth Rendell

Dobrá knížka na dovolenou.....

08.12.2011 4 z 5

Impulz : Krvavou stopou sexuálního vraha Impulz : Krvavou stopou sexuálního vraha Michael Weaver

Četla jsem jedním dechem...

15.09.2011 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Vera Cowie

Knihy s romantikou nevyhledávám. Nevím, proč jsem si tuto knihu vybrala, možná jsem chtěla po dlouhé době něco jiného. Kniha byla SUPER !!! Moc se mi líbila, četla se velmi dobře. Jsem zvědavá na další knihu od této autorky Soukromé peklo. Má sice nízké hodnocení, ale nechám se překvapit, třeba se mi bude líbit. Každému se přece líbí něco jiného.

30.01.2016 5 z 5

Anglická konverzace Anglická konverzace Jiří Dvořák

Perfektní kniha, vozím jí všude na dovolenou do ciziny. Velké plus je, že anglická výslovnost je psaná tak, jak se vyslovuje, nejen u slovíček, ale i celé věty jsou psané anglickou výslovností.

29.11.2014 5 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Po přečtení popisku na přebalu knihy, jsem se dost těšila až knihu budu číst. Děj byl poutavý a čtivý, ale konec mě zklamal. Spisovatélé John Lutz a Mo Hayder jsou děsivější. Přesto kniha stojí za přečtení.

25.12.2011 5 z 5

Ostrovy přízraků Ostrovy přízraků Colin Falconer (p)

Mě to jako horor nepřipadá, ale kniha je zajímavá a napínavá

14.08.2011 5 z 5

Totem Totem David Morrell

Mě se kniha líbila, ale každému se líbí něco jiného. Je napínavá a dobře se čte.

14.08.2011 4 z 5

Návrat do ráje Návrat do ráje Rosalind Miles

Kniha je lepší, než byl seriál...

02.08.2011 5 z 5

Temno přichází Temno přichází Michael Prescott

Kniha je napínavá a dobře se čte

28.07.2011 5 z 5